اکسپدیشن صادراتی به مراکش از ماشین آلات بورسا

اعزامی صادراتی به فسا از ماشین آلات بورسالی 2
اعزامی صادراتی به فسا از ماشین آلات بورسالی 2

📩 06/11/2018 14:13

در چارچوب پروژه توسعه رقابت بین المللی اتاق بازرگانی و صنعت بورسا (UR-GE)، نمایندگان بخش ماشین آلات در مراکش فرود آمدند. شرکت های بورسا بیش از 80 نشست تجاری دوجانبه با نزدیک به 200 بازرگان خارجی برگزار کردند. ابراهیم بورکای، رئیس هیئت مدیره BTSO، گفت که هدف آنها تقویت حجم تجارت خارجی بورسا، پایگاه تولید و صادرات، در بازار شمال آفریقا است.

پروژه های BTSO UR-GE که همراه با وزارت بازرگانی انجام می شود، رقابت پذیری و صادرات شرکت ها را تقویت می کند. BTSO یک سفر تجاری جدید به مراکش، ستاره درخشان شمال آفریقا با ساختار اقتصادی پایدار خود انجام داد. ابراهیم بورکای، رئیس هیئت مدیره BTSO و یونیت شنر، نایب رئیس هیئت مدیره نیز در برنامه پروژه ماشین آلات UR-GE شرکت کردند. نمایندگان بخش ماشین آلات با نمایندگان تجارت مراکش به دنبال راه هایی برای بهبود صادرات بودند.

1 مصاحبه شغلی در 200 روز

اعضای Makine UR-GE این فرصت را داشتند که ارتباطات تجاری مهمی را در جلسات B2B در کازابلانکا ایجاد کنند. ابتدا، نمایندگان بخش در مورد اقتصاد مراکش، زندگی تجاری، تجزیه و تحلیل بازار و فرصت های همکاری توضیح داده شدند. در سازمان B2B، شرکت ها ارتباطات تجاری جدی برقرار کردند. بیش از 80 نشست تجاری دوجانبه در این سازمان با حضور بیش از 200 نماینده دنیای تجارت مراکش برگزار شد.

آنها اولین سفارش ها را دریافت کردند

بوآمارا راشید، نایب رئیس اتاق بازرگانی کازابلانکا نیز در این دیدارهای تجاری با هیئت بورسا دیدار کرد. در رویداد B2B، بخش مهمی از شرکت های بورسا از شرکت های مراکشی سفارش دریافت کردند. این برنامه همچنین پیشگام تقویت بیشتر ارتباطات شرکت های صنعت ماشین آلات در مراکش بود.

"ما ششمین تولید کننده بزرگ ماشین آلات اروپا هستیم"

ابراهیم بورکای، رئیس هیئت مدیره BTSO گفت: بخش ماشین آلات از جمله بخش هایی است که در کشورهای توسعه یافته بیشترین اهمیت را دارد. رئیس جمهور بورکای با اشاره به اینکه صنعت ماشین آلات همچنان یکی از بخش های استراتژیک است که به رشد اقتصاد ترکیه کمک می کند، گفت: "شرکت های بورسا ما سهم ارزنده ای در موفقیت ترکیه داشته اند که ششمین تولید کننده ماشین در اروپا است. ، در سالهای اخیر. به عنوان BTSO، ما همچنین مطالعات مهمی را برای رشد فناوری و تحقیق و توسعه محور شرکت‌های خود در بخش ماشین‌آلات، که یکی از بخش‌های لوکوموتیو بورسای ما است، انجام می‌دهیم. گفت.

بسیج صادرات ادامه خواهد داشت

رئیس جمهور بورکای گفت که پروژه ماشین آلات UR-GE که با حمایت وزارت بازرگانی انجام می شود، از شرکت ها برای تبدیل شدن به بازیگران جهانی حمایت می کند. رئیس جمهور بورکای با بیان اینکه آنها در تلاش هستند تا صنعت ماشین آلات را به موقعیت رقابتی تر برسانند، گفت: "نمایشگاه های بین المللی ما نقش مهمی در دستیابی به بازارهای صادراتی جدید دارند. به عنوان BTSO، ما می خواهیم با افزایش تولید ارزش افزوده، صادرات و رقابت اعضای خود، داستان های موفقیت جدیدی بنویسیم. مراکش، یکی از کشورهای شمال آفریقا، بازار مهمی برای نمایندگان بخش ماشین آلات ما است. در طول جلسات تجاری دوجانبه ما در مراکش، اعضای ما با خریداران جدی ملاقات کردند. با این برنامه های برون مرزی، ما به تقویت بسیج صادرات کشورمان ادامه خواهیم داد.» او گفت.

ارزش صادرات به ازای هر کیلوگرم 6 دلار

چنیت شنر، معاون BTSO اظهار داشت: صنعت ماشین آلات که به طور متوسط ​​14 میلیارد دلار در سال صادرات دارد، سهم تقریباً 10 درصدی از صادرات ترکیه دارد. شنر با بیان اینکه در حالی که میانگین ارزش هر کیلوگرم صادرات ترکیه حدود 1,3 دلار است، این مقدار در بخش ماشین آلات حدود 6 دلار است و گفت: سازمان ما با نمایندگان بخش ماشین آلات خود سهم قابل توجهی در حجم تجارت خارجی این بخش داشته است. . صادرات این بخش با تلاش شرکت‌های ما که ارتباطات تجاری خود را در مراکش تقویت می‌کنند، ادامه خواهد یافت.» او گفت.

دعوت به اجلاس صنعت

در جریان بازدید هیئت BTSO از اتاق بازرگانی کازابلانکا در چارچوب برنامه مراکش، بورکای رئیس BTSO از نمایندگان دنیای تجارت کازابلانکا به اجلاس صنعتی که در پایان سال برگزار می شود دعوت کرد. نمایندگان این بخش همچنین از شرکت Bombardier به عنوان بخشی از تماس های خود با مراکش بازدید کردند.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*