خط حمل و نقل ریلی به بیمارستان شهر بورسا!

خط حمل و نقل ریلی بیمارستان شهر بورسا
خط حمل و نقل ریلی بیمارستان شهر بورسا

📩 08/11/2018 17:24

آلینور آکتاش، شهردار شهرداری کلان بورسا، که طرح جامع حمل و نقل را با شرکت‌های صنایع کوچک Besevler به اشتراک گذاشت، گفت که آنها در حال برنامه‌ریزی یک خط سیستم ریلی از Emek هستند تا حمل و نقل راحت‌تری را برای شهروندان به بیمارستان شهری 1355 تختخوابی فراهم کنند.

آلینور آکتاش، شهردار شهرداری کلان‌شهر بورسا، که ضمن برداشتن گام‌هایی که بورسا را ​​با قاطعیت به آینده می‌رساند، به مشکلات همه اقشار جامعه گوش داد، با بازرگانان شهرک صنعتی بشه‌ولر دیدار کرد. افکان علا، معاون حزب عدالت و توسعه بورسا، آیهان سلمان رئیس استان بورسا حزب عدالت و توسعه و بوروکرات‌های شهرداری کلان‌شهر در این نشست که در ساختمان تعاونی مدیریت سایت صنعتی بشاولر برگزار شد، حضور داشتند. بازرگانان سایت صنعتی از رئیس جمهور آکتاش برای رفع مشکل حمل و نقل بورسا تشکر کردند و فرصت یافتند مشکلات و راهکارهای خود را ارائه دهند.

من بخشی از شهر هستم

شهردار آکتاش با یادآوری اینکه پس از تصدی مسئولیت خود به میدان رفت و با شهروندان ارتباط مستمر داشت و همه به حمل و نقل و ترافیک به عنوان اولین مشکلی که بورسا باید حل شود اشاره کردند، گفت: «من بخشی از این شهر هستم. . من می خواهم این شهر زیبا باشد. با صنعت، تجارت، زیرساخت ها، ساختمان ها. ما به همراه تیم خود تلاش می کنیم تا بورسا شایسته ذات خود باشد. کمبودهایی وجود دارد، نیمی از کارها وجود دارد، تلاش می کنیم آنها را تکمیل کنیم. ما باید بورسا را ​​بزرگ کنیم. اما ابتدا باید یک نقشه راه داشته باشیم. بورسا نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی جمعیت بیشتری دارد. تنها 17 ناحیه و 1058 محله وجود دارد. با منطقه بندی جدید و توسعه های جدید، طرح 1/100 هزار مقیاس که به زودی با مردم به اشتراک خواهیم گذاشت، نقشه راه جدید ما خواهد بود. بورسا در پایان سال 2020 دیگر در مورد ترافیک و حمل و نقل صحبت نخواهد کرد. ضمن انجام این سرمایه‌گذاری‌ها، تلاش می‌کنیم اقتصاد خود را نیز اصلاح کنیم. در حال حاضر با دستکاری های کوچک مشکل حمل و نقل شهر را برطرف کرده ایم اما اکنون تریلر فیلم را به نمایش گذاشته ایم.»

سیستم ریلی به بیمارستان

رئیس جمهور آکتاش با ارائه اطلاعات در مورد طرح جامع 2035 بورسا گفت: "3 میلیون نفر در بورسا زندگی می کنند و ما باید مردم را صبح و عصر به همسران خود به سالم ترین و بی دردسرترین راه برسانیم. بگذارید دو مرحله اول طرح جامع را به شما بگویم. ابتدا باید سیگنالینگ را اصلاح کنیم. ما خنک‌دان‌ها را از 3 دقیقه و نیم به 2 دقیقه کاهش می‌دهیم. این سرمایه گذاری 130-140 میلیون لیره است. کاهش زمان به دو دقیقه به معنای حمل افراد بسیار بیشتر است. این به معنای حمل 50 تا 60 درصد بیشتر از سهام فعلی است و به معنای رفت و آمد راحت تر است. دومی سرمایه گذاری 100-120 میلیون لیره است. در حال حاضر یک بیمارستان در بورسا در حال ساخت است. بیمارستان شهر با 1355 تخت. ما خطی را از ایمک می سازیم تا بتوانیم حمل و نقل راحت تری را برای مردم به این بیمارستان فراهم کنیم.

صبری کوچ اوغلو رئیس تعاونی مدیریت سایت های صنعتی بشاولر به نمایندگی از بازرگانان سایت صنعتی از این بازدید تشکر کرد و گفت: لمس های انجام شده در حمل ونقل بورسا باعث رفع ترافیک شهری می شود بنابراین تجار نفس راحتی کشیدند.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*