BTS درخواست کارشناس جدید برای تصادف قطار Çorlu

bts corlu یک متخصص جدید در مورد تصادف قطار می خواهد
bts corlu یک متخصص جدید در مورد تصادف قطار می خواهد

📩 07/11/2018 18:35

BTS توجه خود را به این واقعیت جلب کرد که برخی از کارشناسان حادثه قطار Çorlu سال ها خدمات مشاوره ای را به این موسسه ارائه کرده اند و نیاز به تمدید دارند.

حسن بکتاش، رئیس BTS با اشاره به اینکه برخی از کارشناسانی که پس از حادثه قطار در چورلو گزارش تهیه کرده اند، سال ها خدمات مشاوره ای به این موسسه ارائه کرده اند، خواستار تشکیل کمیته کارشناسی جدید شدند.

اتحادیه کارگران حمل و نقل متحد وابسته به KESK، در کمیته تخصصی تشکیل شده توسط دفتر دادستان عمومی چورلو در حادثه قطار چورلو، پروفسور از دانشگاه گلیشیم استانبول. دکتر. مصطفی کاراشاهین و پروفسور از دانشگاه استانبول. دکتر Sıddık Binboga اشاره کرد که یارمان با TCDD رابطه داشته است. حسن بکتاش، رئیس BTS با بیان اینکه گزارش تهیه شده توسط هیئت را نمی توان مبنایی قرار داد، گفت: «این غیرقابل قبول است که 4 نفر از پرسنل سطح پایین که یکی از آنها عضو اتحادیه ما است، مورد لینچ قرار گیرند. گزارش کارشناسی به دور از علمی و عینی بودن و با هدف تبرئه موسسه».

'ما همچنین در حادثه PAMUKOVA پرتاب شدیم'

در کمیته کارشناسی پروفسور دکتر. بکتاش با اشاره به اینکه مصطفی کاراشاهین وظایف زیادی را در TCDD انجام داده است، مانند مشاوره با وزارت حمل و نقل، مشاوره عملیات قطار سریع السیر، مشاوره پروژه Marmaray و رئیس کمیته مقررات راه آهن، گفت که کاراشاهین با TCDD و TCDD رابطه تجاری دارد و وزارت حمل و نقل و زیرساخت از سال 2005. گفت که. بکتاش گفت: "گزارش هایی نیز وجود دارد که مدیریت TCDD را در حادثه قطار پاموکووا تبرئه می کند." همچنین در هیئت، پروفسور دکتر. بکتاش با تاکید بر اینکه سیدیک بینبوغا یارمان دبیرکل Ray-Der (انجمن سیستم های حمل و نقل ریلی و صنعتگران) است و او امضای خود را در گزارش های تبرئه مدیریت TCDD در حادثه قطار پاموکووا دارد، گفت: "گزارش کارشناسی تهیه شده توسط هیئتی شامل کاراشاهین و یارمان که روابط آنها با TCDD پایدار است، غیرقابل قبول است.

"کمیته جدید کارشناسی"

بکتاش با تاکید بر اینکه TCDD مسئولیت سازمانی این حادثه را بر عهده دارد، گفت: "تعیین کمیته کارشناسی جدید از سوی روسای مربوطه دانشگاه ها که هیچ علاقه، تماس، ارتباط یا ارتباطی با TCDD و وزارت حمل و نقل، دریانوردی ندارد. و ارتباطات و بررسی ها طبق گزارشی که این کمیته کارشناسی جدید تهیه می کند، انجام می شود.» وی گفت: «ما معتقدیم باید انجام شود. بکتاش با بیان اینکه مداخلات سیاسی و سهل انگاری باعث بروز این حادثه شد، علت این حادثه را انتصابات غیرقانونی، واگذاری کار به پیمانکاران حامی دولت و محقق نشدن سرمایه گذاری ها و پروژه های علمی و مدرن که ایمنی تردد در حمل و نقل ریلی را تضمین می کند، عنوان کرد.

 

منبع: www.universe.net

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*