رئیس جمهور تونا در مورد کار میدان ملت جدید بیانیه ای ارائه کرد

رئیس جمهور در مورد کار جدید میدان ملت بیانیه ای داد
رئیس جمهور در مورد کار جدید میدان ملت بیانیه ای داد

📩 08/11/2018 17:14

معاون شهردار شهرداری متروپولیتن آنکارا دکتر. مصطفی تونا اظهار داشت: عملیات حفاری ساخت میدان اولوس جدید در شرف اتمام است.

شهردار تونا در پاسخ به سوالات خبرنگاران در خصوص عملیات عمرانی میدان اولوس جدید گفت: عملیات حفاری با سرعت تمام ادامه دارد.

مته های بعدی وجود دارد

شهردار تونا با بیان اینکه پروژه اولوس میدان پس از اتمام عملیات حفاری گام به گام پیش می رود، گفت: پروژه های مشترک آماده شده است. وی گفت: پس از انجام عملیات حفاری، پروژه های حفاری آغاز می شود.

شهردار تونا با اعلام اینکه ساخت پروژه میدان اولوس جدید تا چند ماه بعد از مرحله مناقصه آغاز می شود، اطلاعات زیر را ارائه کرد:

در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی در ماه های زمستانی آینده، می توان ساخت پروژه را زودتر آغاز کرد. هیچ اختلالی در پروژه وجود ندارد. کار به سرعت ادامه دارد. برای این پروژه، وزارت محیط زیست و شهرسازی، وزارت حمل و نقل و زیربنایی، اداره کل راهداری و شهرداری کلانشهر وظایف خود را انجام خواهند داد.»

آنکارا دو میدان زیبا خواهد داشت

شهردار تونا با تاکید بر اینکه آنکارا پس از اتمام پروژه دو میدان زیبا خواهد داشت، گفت: میدان جدیدی با محوطه های روبروی اولوس و مسجد ملیک هاتون خواهیم داشت. وی گفت: امیدواریم با این پروژه کمک شایانی به زندگی گردشگری و تجاری آنکارا با این دو میدان داشته باشیم.

شهردار تونا با اشاره به اینکه کار دقیقی برای تکمیل پروژه اولوس در زمان تعیین شده انجام شده است، یادآور شد: کار در این زمینه به صورت زیرزمینی انجام می شود و گفت:

وی افزود: در حین انجام کار در این منطقه، نمی دانیم از خطوط زیرزمینی مانند برق، آب، گاز طبیعی، تلفن و کانال چه چیزی خارج می شود. اگر مشکلی وجود نداشته باشد، در مدت زمان معین تکمیل خواهد شد.»

"ما به طور ایمن و هماهنگ برای حداقل تاثیر بر ترافیک کار خواهیم کرد"

شهردار تونا در پاسخ به سوالاتی در مورد مشکلات ترافیکی احتمالی در حین کار ساخت و ساز پروژه، اظهار داشت که با هماهنگی شعبه ترافیک پلیس آنکارا برای به حداقل رساندن تأثیر بر ترافیک کار کرده اند و گفت: «اینکه بگوییم وجود خواهد داشت درست نیست. با جراحی مشکلی نداشته باشید ما این جراحی را انجام می دهیم تا در بسیاری از زمینه ها از تجارت گرفته تا گردشگری برای آنکارا مفید باشد. وی گفت: ما تلاش خواهیم کرد تا مشکل را در اینجا به حداقل برسانیم.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*