رئیس جمهور کارائوسمان اوغلو از تقاطع کوسی کوی بازدید کرد

رئیس جمهور کارائوسمان اوغلو تقاطع کوسکوی را بررسی کرد
رئیس جمهور کارائوسمان اوغلو تقاطع کوسکوی را بررسی کرد

📩 06/11/2018 20:37

اتحادیه شهرداری های جهان ترکیه (TDBB) و ابراهیم کارائوسمان اوغلو، شهردار شهرداری کوجایلی، کارها را در تقاطع Kartepe Köseköy مورد بررسی قرار دادند که ساخت آن با سرعت کامل با یک تونل بسته 110 متری (شاخه بیرونی) و 500 متر بخش باز ادامه دارد. کارائوسمان اوغلو که با بیان اینکه کارها در شبانه روز با همراهی ایلهان بایرام، دبیر کل شهرداری و علاالدین الکاچ معاون دبیرکل، ادامه داشت، گفت: تقاطع Kartepe Kösekkoy خدمات مهمی را در D-100 انجام خواهد داد.

بخش 20 کیلومتری بدون وقفه خواهد بود
رئیس جمهور کارائوسمان اوغلو با بیان اینکه یک پل عابر پیاده با جاده اصلی پروژه به طول 300 متر و جاده های فرعی شمالی و جنوبی در 2 متر ساخته می شود، همچنین خاطرنشان کرد: 600 هزار آسفالت گرم، 1 هزار متر مربع پارکت و 35 هزار و 11 متر حاشیه. در کار تقاطع استفاده خواهد شد. با تاکید بر اهمیت بدون وقفه کردن بخش 10 کیلومتری بزرگراه D-500 بین کوروچشمه و اوزدیلک، رفع تراکم ترافیک یک دستاورد بزرگ برای منطقه است.

ما همچنین از انباشته شدن وسایل نقلیه جلوگیری خواهیم کرد
تقاطع Köseköy یکپارچگی را در منطقه تقسیم شده توسط D-100 ایجاد می کند، زیرا یکی از نقاط مهم D-100 به دلیل اتصال به مرکز منطقه Kartepe است و به دلیل اینکه به شکل Battı ساخته شده است. -خروجی این تقاطع همچنین از تجمع وسایل نقلیه ناشی از چراغ های راهنمایی جلوگیری می کند و تردد وسایل نقلیه جهت استانبول-آنکارا را تبدیل به یک ترانزیت می کند. راه های فرعی ورودی و خروجی از مرکز ولسوالی را فراهم خواهند کرد. تقاطع Köseköy همچنین بار ترافیکی ناشی از ورود و خروج وسایل نقلیه سنگین به بزرگراه TEM را از بین خواهد برد. جاده های فرعی در تقاطع به جاده های فرعی Sabancı Junction متصل خواهند شد. جاده های فرعی سه خطه با خطوط چرخشی خواهد بود. داخل تونل به صورت 2 خط 2 خط ساخته شده است.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*