موفق باشید دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه

موفق باشید با دره گل ماه و جزیره دوچرخه
موفق باشید با دره گل ماه و جزیره دوچرخه

📩 08/11/2018 16:40

شهردار توچ اوغلو در مراسم افتتاحیه دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه گفت: پروژه ما علاوه بر اینکه یک منطقه مهم برای ورزش است، محیطی خواهد بود که شهروندان ما بتوانند 365 روز در سال با کافه تریا، زمین های بازی کودکان، نفس بکشند و زندگی کنند. ، استخر زینتی، مکان های پیک نیک و گل کاملیا»؛ معاون رئیس جمهور یاووز گفت که پروژه بزرگ دیگری به ساکاریا آورده شده است. فرماندار بالکانلی اوغلو گفت: با این تسهیلات، نام ساکاریا جای خود را در صحنه جهانی خواهد گرفت.

دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه که توسط شهرداری کلانشهر ساکاریا اجرا شده است با مراسمی باشکوه افتتاح شد. در برنامه افتتاحیه، علاوه بر شهردار کلانشهر زکی توچ اوغلو، عرفان بالکانلی اوغلو فرماندار، علی احسان یاووز معاون رئیس حزب عدالت و توسعه، چیغدم اردوغان اتابک، معاونان حزب عدالت و توسعه، کنان سوفو اوغلو، رئیس استانی حزب عدالت و توسعه، فوزی قلیچ، رؤسای بخش‌ها، شهرداران BUSU. پروفسور دکتر. مهمت ساریبییک، رئیس SESOB حسن علیشان، رئیس ساکاریاسپور Cevat Ekshi، مدیر استانی ورزش و جوانان، فاتح چلیکل، رئیس ASKF یاشار زیمبا، مدیران و هزاران شهروند شرکت کردند.

اجراها مورد تشویق ایستاده قرار گرفت.
این برنامه با نمایش دوچرخه و موتور آغاز شد. در حالی که نمایش های تیم نمایش که لحظات هیجان انگیزی را برای مخاطب رقم می زند، با تحسین دنبال می شود. پس از افتتاحیه، 200 دوچرخه بین برندگان خوش شانس توزیع شد. اعلام شده است که با دستور رئیس جمهور توچ اوغلو 300 دوچرخه دیگر به شهروندان هدیه داده خواهد شد.

پروژه های مهم برای شهر
سلیمان دیشلی، شهردار آداپازاری، گفت: «ما امروز به مناسبت افتتاح این تأسیسات، حتی اگر توسط شهرداری کلان شهرمان ساخته شده باشد، اینجا جمع شده ایم. مایلم از همه کسانی که از این پروژه حمایت کردند، به ویژه شهردار کلان شهر ما زکی توچ اوغلو، که این تسهیلات را به آداپازاری ما آورد، تشکر کنم. ما با استاندار، معاونان و شهرداری هایمان در حال امضای پروژه های زیبایی هستیم. خداوند به ما عنایت کند که شاهد افتتاح بسیاری از امکانات باشیم.»

ما به ورزش اهمیت دادیم
رئیس جمهور زکی توچ اوغلو که سخنرانی خود را با آرزوی سودمندی دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه آغاز کرد، گفت: «از روز اول به ورزش اهمیت داده و سرمایه گذاری کرده ایم. ما تلاش کردیم تا ساکاریا به عنوان یک شهر ورزشی شناخته شود و با فعالیت های مختلف ورزشی نامی برای خود دست و پا کند. ما آن ساکاریا را می خواستیم که در زمینه ورزش برجسته باشد. بگذارید جایی شود که همه، از جوان تا پیر، به راحتی بتوانند برای خود وقت بگذارند. ما برای خودمان هدف قرار داده ایم که همشهریان خود را با ورزش همراه کنیم و ساکاریا، یک شهر ورزشی را حتی در فعالیت های ورزشی قوی تر کنیم. زمین های مصنوعی، امکانات زیرساختی، زمین های ورزشی، مراکز زندگی که در نواحی ساختیم و جزیره دوچرخه ای که افتتاح کردیم بازتابی از این رویکرد است. این بزرگترین آرزوی ما این است که قهرمانان جدید جهانی و ورزشکاران موفقی از شهر ما به لطف این زمین های ورزشی که ساخته ایم ظهور کنند. ما می دانیم که قهرمانان جدید جهان و المپیک کشورمان از این میادین بیرون خواهند آمد و عزمی که باید داشته باشند تا سرود ملی ما را بخوانند و پرچم ما را در برابر همه جهان به اهتزاز درآورند. این در زمین های ورزشی ما یاد خواهد گرفت.»

ما در حال ترویج استفاده از دوچرخه هستیم
ساکاریای ما وظیفه بزرگ میزبانی مسابقات جهانی دوچرخه سواری کوهستان 2020 را بر عهده گرفت. ما تلاش زیادی می کنیم تا برای این مسابقات که تحت نظارت ریاست جمهوری ما در ساکاریا برگزار می شود، آماده شویم. ما در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که دوچرخه سواری توسط توده های گسترده تر پذیرفته شده و استفاده از آن گسترده است. شروع کرده ایم به مسیرهای دوچرخه سواری در شریان هایی که تازه باز و نوسازی کرده ایم، فضای بیشتری بدهیم. ما فرآیندهای درخواست را آغاز کردیم تا تیم دوچرخه سواری خود را که در شهرداری متروپولیتن خود، دومین تیم بزرگ بین المللی در ترکیه ایجاد کردیم، تشکیل دهیم و جزیره دوچرخه را ساختیم.

دوچرخه سواران مهم به عقب خواهند رسید
"به عنوان محصول درک ما از شهرداری، که به مردم و طبیعت احترام می گذارد، برای تقویت زندگی فرهنگی و اجتماعی در برابر طبقات مرتفع اتخاذ می کند. در راستای رویکرد مدیریتی خود که هدف آن گسترش ورزش در تمام نقاط شهر است، دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه را به شهر خود آوردیم. این تاسیسات که دارای 180 دایر فضای سبز است، با تریبون 3 نفری، رمپ های 5 و 10 متری و پیست باشکوه، یک زمین ورزشی با شرایط بین المللی است. امیدوارم با این ویژگی میزبان بسیاری از سازمان های ملی و بین المللی باشد و به گسترش فرهنگ دوچرخه سواری در شهرمان و تربیت دوچرخه سواران مهم کمک کند.»

بهترین آرزوها
وی افزود: «دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه علاوه بر اینکه منطقه مهمی برای ورزش هستند، با کافه تریا، زمین های بازی کودکان، استخرهای تزئینی، مناطق پیک نیک و خانه های کاملیا، محیطی خواهند بود که شهروندان ما می توانند اوقات خوشی داشته باشند و نفس بکشند. بسیاری از جوانان ما در اینجا با دوچرخه سواری ملاقات خواهند کرد و مردم ما می توانند به صورت آماتور در پیست های این مرکز به ورزش دوچرخه سواری بپردازند. ما به تلاش خود برای تولید پروژه هایی که مناسب ساکاریای ما باشد و فضاهای زندگی جدید برای شما ادامه خواهیم داد. امیدوارم امکانات ما برای شهر و کشورمان مفید باشد. از همه شما به خاطر آمدنتان متشکرم."

بیایید قدر این تسهیلات را بدانیم
معاون سوفو اوغلو گفت: "این یک شانس بزرگ برای ساکاریا است که چنین تسهیلاتی داشته باشد. به عنوان یک ورزشکار خیلی خوشحال بودم. از رئیس جمهور ما بسیار سپاسگزارم. 8 سال پیش در خارج از کشور تمرین می کردم. من نتوانستم امکاناتی برای آموزش در ترکیه پیدا کنم. وقتی مادرم گفت: «به کشورت برگرد، اگر می‌خواهی در ترکیه بمانی، به تو اجازه مسابقه می‌دهم»، به کشورم برگشتم. نمی دانستم کجا در ترکیه تمرین کنم. من به شهردار کلان شهرمان رفتم و درخواست باند پرواز کردم. خداروشکر که او اصلاً مرا نشکند، او تأسیساتی را که در حال حاضر در آن تمرین می کنم ساخته است. امروز می بینم که این امکانات را برای ما به ارمغان آورد که در دنیا بی نظیر است. باید قدر این امکانات را بدانیم. امیدوارم به زودی با جوانان اینجا دوچرخه سواری کنم. بیایید تلاشی را که در اینجا با استفاده از این مکان انجام می شود نشان دهیم."

موفق باشید و موفق باشید
معاون چیغدم اردوغان اتابک آرزو کرد که پروژه دره آفتابگردان و جزیره دوچرخه سودمند باشد. علی احسان یاووز، معاون رئیس حزب عدالت و توسعه گفت: "من دیدم که ما از برادران جوان خود که در قرعه کشی شرکت کردند، خوشمان آمد. ما متوجه شدیم که پروژه چقدر عالی بود. مشارکت خیلی خوب بود من فردی هستم که می دانم قلب شهردار کلان شهرمان چقدر غنی است. ما همچنین می دانیم که او به ورزش اهمیت می دهد. برای این پروژه فوق العاده برای شهرمان آرزوی موفقیت دارم.»

نام ساکاریا در صحنه جهانی خواهد بود
فرماندار Balkanlıoğlu گفت: «ورزش یک فعالیت بسیار ضروری برای افراد سالم است تا خوب فکر کنند. یک مرکز بسیار زیبا در اینجا ساخته شده است. من می خواهم از شهردار شهرداری کلان شهر تشکر کنم که این تسهیلات زیبا را برای ما به ارمغان آورد. ورزش نیز نقش بسیار مهمی در رشد کودک دارد. آوردن چنین امکانات زیبایی به کشور ما بسیار مهم است. مسابقات ورزشی بین المللی بود. ما میزبان ورزشکارانی از 40 کشور مختلف بودیم. در سال 2020 مسابقات قهرمانی جهان برگزار می شود و به لطف این امکانات، نام ساکاریا در صحنه جهانی خواهد بود. این که در افتتاحیه دوچرخه اهدا می شود نیز یک اتفاق بسیار قابل تامل است. این یک خاطره فراموش نشدنی برای فرزندان ماست.»

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*