باشگاه قایقرانی آنتالیا در ساحل کنییالتی بسیار خوب به نظر می رسد

باشگاه قایقرانی آنتالیا در ساحل کنیالتی خوب به نظر می رسد
باشگاه قایقرانی آنتالیا در ساحل کنیالتی خوب به نظر می رسد

📩 06/11/2018 13:26

مندرس تورل، شهردار شهرداری آنتالیا، اظهار داشت که اولویت او همیشه آنتالیا بوده و گفت که او سیاست را به عنوان مسیر خدمت می‌داند. پرزیدنت تورل با تاکید بر اینکه وقتی کسانی که اولویتشان سیاست بود، منافع آنتالیا را در درجه دوم قرار دادند، آنتالیا بازنده بود و گفت: "ما باید این را با صدای بلند بگوییم که مناسب کسانی باشد که آنتالیا را قربانی درگیری های شرورانه از روی طمع منصب و مقام می کنند. موقعیت."

امکانات جدید باشگاه ورزشی تخصصی قایقرانی و ورزش های دریایی آنتالیا که توسط شهرداری کلانشهر در پارک زندگی ساحل آنتالیا تکمیل شد، با برگزاری مراسمی به بهره برداری رسید. مندرس تورل، شهردار شهرداری متروپولیتن آنتالیا، حسن آکینجی اوغلو، رئیس موسس باشگاه قایقرانی آنتالیا، احمد آرماغان، رئیس باشگاه قایقرانی آنتالیا مهمت آتسیز و مهمانان در این مراسم حضور داشتند.

کنییالتی بسیار معنادارتر و زیباتر شده است
پرزیدنت تورل با بیان اینکه این فرصت بسیار خوبی برای وی بود که امکانات جدید باشگاه قایقرانی آنتالیا را در 95 سالگرد جمهوری افتتاح کرد، رئیس جمهور تورل در سخنرانی خود گفت: آغاز شد. تورل گفت که باشگاه قایقرانی آنتالیا و گردنبند الماس آنتالیا، کنیالتی، بسیار معنادارتر و زیباتر خواهند بود.

این تسهیلات یک کمبود مهم را پر خواهد کرد
رئیس جمهور تورل با بیان اینکه می داند باشگاه قایقرانی چقدر برای علاقه مندان به قایقرانی اهمیت دارد، گفت: باشگاه قایقرانی آنتالیا که در سال 1996 با 6 نفر راه اندازی شد، امروز دارای ارتشی متشکل از 250 ورزشکار است و گفت: آنتالیا. ، یک شهر دریایی، ورزشکاران را در دریا آموزش می دهد با باشگاه قایقرانی ما امکان پذیر است. به همین دلیل با توجه به اینکه باشگاه قایقرانی ما مسئولیت بسیار مهمی بر عهده دارد، همیشه سعی کرده ام تا جایی که بتوانم حمایت کنم. شما در تربیت برادران جوان ما مؤثر هستید. من معتقدم که این تسهیلات یک کمبود مهم را برطرف خواهد کرد.»

ما باشگاه قایقرانی را تنها نگذاشتیم
رئیس تورل با بیان اینکه این باشگاه در زمینه استفاده از امکانات خود در بوغاچایی نیز کارهای مهمی انجام داده است، گفت: زمانی که پروژه ساحل کنییالتی در دستور کار قرار گرفت، آنها این تسهیلات را اجرا کردند تا باشگاه قایقرانی بی ادعا باقی نماند.

رئیس تورل گفت: "من گفتم که ما امکانات بسیار بهتری به دست خواهیم آورد. ما مشتاقیم تا جایی که بتوانم در خدمت شما و آنتالیا باشیم. مهم ترین چیزی که هیجان ما را زنده نگه می دارد این است که به قول هایی که به شما داده ایم عمل کنیم. ما شبانه روز روی آن کار می کنیم.»

در حین خدمت با موانعی مواجه می شویم
تورل با تاکید بر اینکه آنها برای افزایش رفاه و کیفیت زندگی آنتالیا تلاش می کنند، گفت که در حالی که در تلاش برای ساخت سیستم های ریلی، اسکله های تفریحی و بنادر کروز در بوغاچایی هستند، متأسفانه شاهد تلاش برخی گروه ها برای جلوگیری از این امر هستند. شهردار تورل با یادآوری اینکه در مورد پروژه ساحل کنییالتی با موانع مشابهی روبرو بودند، گفت: «برخی از شهروندان ما در کنیالتی با دست گرفتن زنجیر انسانی تشکیل داده‌اند و با دروغ و تهمت زدن که مندرس تورل تعطیل می‌شود، آبروی خود را از بین برده‌اند. ساحل به آنتالیا برای اینکه این زیبایی ها به آنتالیا نیاید. اگر این پروژه را تکمیل نکرده بودیم، باشگاه قایقرانی ما همچنان با تلاش خودم در بوغاچایی به خدمات خود ادامه می داد.

امروز باشگاه قایقرانی ما در محیطی بسیار زیبا و مناسب در حال نمایش است و فعالیت های خود را انجام خواهد داد. امیدوارم از بین این جوانان قهرمانی بیرون بیاید.»

درگیری های شرورانه باعث شکست آنتالیا می شود
پرزیدنت تورل گفت: "اولویت من همیشه آنتالیا بوده است" و تاکید کرد که او سیاست را راهی برای خدمت می داند. متأسفانه، کسانی که سیاست را در مرکز زندگی قرار می دهند، باید در واقع به بهترین شکل ممکن به منافع آنتالیا فکر کنند. وقتی خدمت را در اولویت قرار می دهند و سیاست را در پس زمینه قرار می دهند، می بینند که این بحث های بیهوده فقط وقت ما را تلف می کند. ما شبانه روز تلاش می کنیم تا با عزم و اراده به هدف خود برسیم. خوشحالیم که به چیزی که تا الان قول داده بودیم رسیدیم. اما همه این درگیری های شرورانه باعث شکست آنتالیا می شود. فقط از این بابت ناراحتم. ما باید این را در مواقع مناسب برای کسانی که به طمع مقام و مقام، سیاست را بدون اولویت آنتالیا در اولویت قرار می دهند و آنتالیا را قربانی درگیری های شرورانه می کنند، با صدای بلند بگوییم.

پس از سخنان، باشگاه قایقرانی آنتالیا افتتاح شد. به پرزیدنت تورل برای کمک هایش در قایقرانی لوح قدردانی داده شد. در این مراسم به ملوانان جوانی که در مسابقات جام جمهوری حائز رتبه شدند نیز گواهینامه اعطا شد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*