ایستگاه YHT آنکارا به مرکز زندگی جدید پایتخت تبدیل شد

ankara yht gari مرکز زندگی جدید پایتخت شد
ankara yht gari مرکز زندگی جدید پایتخت شد

📩 06/11/2018 17:51

ایستگاه YHT آنکارا، که مطابق با چشم انداز جدید و ارزش رو به رشد TCDD برنامه ریزی شده بود و در 29 اکتبر 2016 به بهره برداری رسید، دو سال را پشت سر گذاشت.

ایستگاه YHT آنکارا که با معماری و امکانات اجتماعی خود در میان آثاری که به پایتخت آنکارا هویت و اعتبار جدیدی می بخشد، جای خود را می گیرد، با مدل ساخت-عملیات-انتقال برای اولین بار توسط TCDD ساخته شد.

ایستگاه YHT آنکارا که دارای امکانات اجتماعی و فرهنگی مانند مناطق تجاری، پارکینگ سرپوشیده و روباز، کافه رستوران، دفاتر تجاری، سالن های چند منظوره، نمازخانه، واحدهای کمک های اولیه و امنیتی و هتل است، به زندگی جدیدی تبدیل شده است. مرکز نه تنها برای مسافران بلکه برای ساکنان آنکارا. .

ایستگاه YHT آنکارا، که با سیستم‌های ریلی حومه‌ای و سایر سیستم‌های راه‌آهن شهری، به‌ویژه شبکه راه‌آهن پرسرعت، ادغام شده است، یکی از مکان‌های ترجیحی برای رویدادهای اجتماعی و فرهنگی است، زیرا از همه جا به راحتی در دسترس است و به یک اندازه فاصله دارد.

تا به امروز، بسیاری از رویدادهای مهم مانند جلسات، کنفرانس ها، کارگاه های آموزشی، عروسی، رویدادهای ورزشی و پروژه های مسئولیت اجتماعی توسط ایستگاه YHT آنکارا میزبانی شده است.

میزبان 10 میلیون مسافر

ایستگاه YHT آنکارا که در مجموع از هشت طبقه شامل طبقه همکف تشکیل شده و آسان‌ترین و سریع‌ترین دسترسی را برای معلولان فراهم می‌کند، برای خدمات رسانی به 50 هزار مسافر در روز برنامه‌ریزی شده بود.

ایستگاه YHT آنکارا تا به امروز در مجموع به 10 میلیون مسافر قطار سریع السیر خدمات رسانی کرده است.

از ایستگاه YHT آنکارا، که دارای 12 سکو و 3 خط راه آهن است، که 6 مجموعه YHT می توانند به طور همزمان در آن لنگر بیاندازند. در مجموع 23 ورودی و خروجی YHT در روز انجام می شود که 23 مورد از آنها خروجی YHT و 46 ورودی YHT به جهت های قونیه، اسکی شهیر و استانبول هستند.

ساخت دروازه های جدید YHT ادامه دارد

با راه اندازی خطوط قطار سریع السیر و پرسرعت، ساخت ایستگاه های جدید YHT برای رفع نیاز مسافران برنامه ریزی شده است.

در این زمینه ساخت ایستگاه های YHT Eryaman، Polatlı، Bozüyük و Bilecik و همچنین ایستگاه YHT آنکارا تکمیل و به بهره برداری رسیده است. ساخت ایستگاه YHT که در بازار گندم قونیه ادامه دارد به پایان رسیده است.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*