نمایندگان حزب عدالت و توسعه از سایت قطار سریع السیر بورسا-ینی شهیر بازدید کردند

نمایندگان حزب عدالت و توسعه از سایت قطار سریع السیر بورسا ینی شهیر بازدید کردند
نمایندگان حزب عدالت و توسعه از سایت قطار سریع السیر بورسا ینی شهیر بازدید کردند

📩 06/11/2018 18:42

اگرچه… پس از مناقصه ای که در ماه آوریل در فاز ینی شهیر- عثمانلی برگزار شد، هنوز مکان های ساخت و ساز در این بخش ایجاد نشد، زیرا امکان تحویل سایت به شرکت پیمانکار وجود نداشت، اما کار در فاز بورسا-ینی شهیر به یک حد رسید. نقطه قابل مشاهده
تصاویر راه‌آهن‌های ساخته‌شده در زمین باز و راه‌آهن که تقریباً در مرحله ریل گذاری در کنار جاده کمربندی است، امیدها را زنده نگه می‌دارد.
با این…
این یک واقعیت قابل مشاهده است که کارها در سایت ساخت و ساز فاز بورسا-ینی شهیر با سرعت قبلی خود پیش نمی روند.
درخواست…
اولین بازدید مجلس از این محل ساختمانی روز شنبه انجام شد.
معاونان حزب عدالت و توسعه بورسا، دکتر. مصطفی اسگین و رفیک اوزن به عنوان اولین معاونانی که بازدید کردند، اطلاعاتی را از مسئولان در محل ساخت و ساز دریافت کردند.
دو شرکت پیمانکار همچنان در حال کار بر روی این پروژه غول پیکر هستند که با روبنای آن، یعنی ریل و سیستم های الکترومکانیکی، 6 میلیارد لیره هزینه خواهد داشت.
در حالی که شرکت سلیکلر در تونل ها در نقاط نامرئی به کار خود ادامه می دهد، در زمین باز، محل ساخت و ساز Duygu Construction یکی از پیمانکاران فرعی Cengiz Construction وجود دارد.
مقامات…
در این بازدید که روز شنبه انجام شد، نمایندگان به اسگین و اوزن اطلاع دادند که فاز بورسا-ینی شهیر که در مجموع 800 نفر در آن مشغول به کار هستند، تاکنون 60 درصد از پروژه را محقق کرده است.
آنها همچنین به مشکلات پیش آمده در خلع ید و اثرات آن بر سرعت ساخت و ساز توجه کردند.
نمایندگان مجلس هستند…
آنها همچنین به مشکلات پیش آمده در بررسی های خود در محل ساخت و ساز پرداختند که حق الزحمه ناشی از ساخت و ساز تا تیرماه بدون مشکل پرداخت شد.
نقطه رسید…
البته از لحاظ نشان دادن علاقه سیاستمدار و درگیر شدن اهمیت دارد.
به هر حال…
معاونان حزب عدالت و توسعه بورسا، دکتر. مصطفی اسگین و رفیک اوزن هنگام خروج از محل ساخت و ساز گفتند که به پیگیری موضوع در آنکارا ادامه خواهند داد.
این هم همینطور…
برای مردم بورسا که سال ها با اشتیاق فراوان منتظر قطار سریع السیر هستند و همچنین برای کسانی که در کارگاه های ساختمانی کار می کنند، امید و روحیه وجود دارد.

 

منبع: www.olay.com.tr - Ahmet Emin Yılmaz

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*