هیئت اتحادیه اروپا تله کابین و فلات باغباشی را تحسین کردند

هیئت اتحادیه اروپا تله کابین و فلات باغباسی را تحسین کردند
هیئت اتحادیه اروپا تله کابین و فلات باغباسی را تحسین کردند

📩 06/11/2018 20:46

عثمان زولان شهردار شهرداری دنیزلی میزبان کریستین برگر، رئیس هیئت اتحادیه اروپا (EU) به ترکیه و هیئت همراهش بود که برای یک سری بازدید و برنامه به این شهر آمده بودند، در تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی. فرهنگ دنیزلی برای هیأت توضیح داده شد که از تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی شگفت زده شدند.

به ریاست کریستین برگر، رئیس هیئت اتحادیه اروپا در ترکیه، هیئتی متشکل از سفرای کشورهای اتحادیه اروپا در آنکارا، همسران آنها و نمایندگان نمایندگی های دیپلماتیک از تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی بازدید کردند. در چارچوب سفری که به میزبانی عثمان زولان شهردار شهرداری دنیزلی برگزار شد، میهمانانی که با تله کابین به فلات باغباشی رفته بودند از منظره باشکوه آن شگفت زده شدند. شهردار کلانشهر عثمان زولان در سخنرانی خود در اینجا با بیان اینکه تله کابین دنیزلی و فلات باغباشی جایی است که شهر در آن نفس می کشد، توضیح داد که آنها این مجموعه را که 12 ماه از سال باز است حدود 3 سال به بهره برداری رساندند. پیش. رئیس‌جمهور عثمان زولان که درباره مرکز اسکی دنیزلی که در توس راه‌اندازی کرده‌اند نیز اطلاعاتی ارائه کرد و خاطرنشان کرد که آنها علاوه بر خدمات کلاسیک شهری زیبایی‌های زیادی ساخته‌اند، «ما حساسیت زیادی در مورد حفاظت از طبیعت داریم. ما حتی یک درخت هم نبردیم، مخصوصاً موقع چیدمان این مکان. ما سنگ و چوب را در ساختمان ها ترجیح می دادیم. با تصفیه خانه یک قطره فاضلاب به طبیعت نمی گذاریم.»

دنیزلی، "پاک ترین" و "دوستانه ترین شهر" ترکیه

شهردار عثمان زولان با یادآوری اینکه دنیزلی برنده جوایز "پاک ترین" و "دوستانه ترین شهر ترکیه" شد، خاطرنشان کرد که آبی که از شیرهای دنیزلی جاری می شود را می توان با خیال راحت نوشید. کریستین برگر رئیس هیئت اتحادیه اروپا در ترکیه از مهمان نوازی رئیس جمهور عثمان زولان تشکر کرد و گفت که آنها احساس می کنند در خانه خود هستند. برگر با بیان اینکه فلات باغباشی را بسیار دوست دارند، تاکید کرد که این منطقه یک استراحتگاه عالی است.

جشنی از طعم و موسیقی محلی

پس از سخنرانی، چاقوها و قمه های یاتاغان دنیزلی که شهرت جهانی دارد به هیئت معرفی شد. Yörük Halime Ökse که از منطقه بیاغاچ در برنامه شرکت کرد، سیپسی نواخت و هنرمند موسیقی محلی منصور کیماک آهنگ های محلی محلی را با ساز کدو تنبل نواخت و خواند. در حالی که ضیافت موسیقی بسیار مورد استقبال قرار گرفت، دومینیک چیلکات سفیر آنکارا نیز برای نواختن سیپسی تلاش کرد. این هیئت که در آن طعم‌های منحصر به فرد دنیزلی سرو می‌شد، بعداً از شهر باستانی لائودیسه بازدید کردند، جایی که شهرداری کلان‌شهر دنیزلی عملیات را بر عهده گرفت و از حفاری‌ها در سال 2008 با پروتکل امضا شده با وزارت فرهنگ و گردشگری برای اولین بار در سال XNUMX حمایت کرد. بوقلمون.

 

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*