سومین اجلاس و نمایشگاه R&D نوآوری در استانبول برگزار شد

3 اجلاس و نمایشگاه نوآوری تحقیق و توسعه استانبول 551
3 اجلاس و نمایشگاه نوآوری تحقیق و توسعه استانبول 551

📩 06/11/2018 18:18

گروه معماران و مهندسان (MMG) که با هدف از بین بردن مشکلات موجود در تجاری سازی مطالعات تحقیق و توسعه در ترکیه و متحول کردن صنعت انجام می شود. پارک های فنی، مراکز تحقیق و توسعه، آژانس های توسعه و پروژه های دانشگاهی در مناطق مختلف ترکیه، «3. در "نشست و نمایشگاه تحقیق و توسعه و نوآوری" گرد هم آمدند.

در رویدادی که در مرکز کنگره Lütfi Kırdar استانبول در 17-18 اکتبر 2018 برگزار شد. BURULAŞ، یکی از شرکت‌های وابسته به شهرداری کلان‌شهر بورسا، در «3. جای خود را در اجلاس و نمایشگاه تحقیق و توسعه و نوآوری گرفت.

در سومین اجلاس و نمایشگاه تحقیق و توسعه و نوآوری که میزبان اختراعات و اختراعات بسیاری در زمینه حمل و نقل، سلامت، تحقیقات فضایی، صنایع دفاعی، انرژی، ارتباطات و محیط زیست بود، 3 سخنران در 14 جلسه در دو روز شرکت کردند.

مدیر کل BURULAŞ Mehmet Kürşat Çapar، نماینده نوآوری حمل و نقل بورسا، بار دیگر بر اهمیت کیفیت بالا و دیجیتالی شدن در حمل و نقل و همچنین شرایط محیطی تأکید کرد. از بورولاس این برنامه در حمل و نقل بورسا و سیستم ها در سومین اجلاس و نمایشگاه تحقیق و توسعه و نوآوری نمره کامل را از شرکت کنندگان دریافت کردند.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*