اولین رئیس راه آهن روسیه درباره واگن هایی که مخصوص پوتین و یلتسین آماده شده اند توضیح داد.

اولین رئیس راه آهن روسیه در مورد واگن هایی که مخصوص پوتین و یلتسین تهیه شده است گفت
اولین رئیس راه آهن روسیه در مورد واگن هایی که مخصوص پوتین و یلتسین تهیه شده است گفت

📩 06/11/2018 14:28

اولین رئیس راه آهن روسیه، وزیر سابق راه، گنادی فادیف، گفت که واگن های آماده شده برای دیدارهای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با در نظر گرفتن تمام شرایط ایمنی در راستای درخواست آژانس حفاظت فدرال (FSO) آماده شده است.

در سایت کرملین، عکسی از کالسکه ای که پوتین با فادیف در سال 2003 نشسته بود منتشر شد. عکس میزی را نشان می دهد که با رنگ سبز پوشانده شده است، پرده هایی متفاوت از واگن های معمولی و یک تلفن است.

فادیف در گفتگو با اسپوتنیک گفت واگنی که در عکس دیده می شود یک واگن معمولی است که برای رئیس جمهور روسیه تهیه شده است.

فادیف گفت: «برای رئیس جمهور، او به ویژه به قطار اضافه شده است. آنها در راستای درخواست FSO با در نظر گرفتن شرایط امنیتی کامل و کاری که باید به عنوان رئیس دولت انجام شود، آماده می شوند.

فادیف اظهار داشت که در سال 1996 با رئیس جمهور وقت بوریس یلتسین در یک واگن شخصی به جنوب کشور رفتند و افزود که واگن های مورد استفاده پوتین مدرن تر بودند.

فادیف همچنین توضیح داد که در مورد آنچه که با پوتین سر میز صحبت کردند، گفت: «در مورد زیرساخت های ایستگاه قطار لادوژسکی نوآوری هایی وجود داشت، ما به افتتاح آن رفتیم. 8 ساعت و 30 دقیقه رفتیم. هوا خوب بود، مسافران و شهروندان بابت این ایستگاه جدید و متفاوت از ما تشکر کردند. رئیس دولت در دفتر مهمانان درباره این ایستگاه «تبریک» نوشت.

 

منبع: en.sputniknews.com

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*