سرعت کار در تقاطع پل Karakoyun به دست آمد

📩 06/07/2018 13:25

نیهات چیفتچی، شهردار شهرداری شانلی اورفا، آثار تقاطع Karakoyun Köprülü را بررسی کرد. شهردار چیفتچی گفت که در پایان سال این تقاطع را به روی ترافیک باز خواهند کرد.

شهرداری متروپولیتن که در 2 سال و نیم گذشته 11 بلوار، تقاطع، پل فولادی و جاده های جدید را به شانلی اورفا آورده است، به کار خود در تقاطع پل Karakoyun در خیابان ایپکیول ادامه می دهد.

شهردار چیفتچی با بررسی عملکرد فیزیکی تقاطع Karakoyun Köprülü که برای محله های سلیمانیه، آک شمستین، هیزمالی، کاراکویون و بوهارا از اهمیت حیاتی برخوردار است و همچنین گذرگاه ترانزیتی به بزرگراه غازیانتپ، گفت که آنها این تقاطع را باز خواهند کرد. به تردد در پایان سال

رئیس جمهور چیفتچی: حمل و نقل به سانلیورفا را کاهش می دهیم

شهردار نیهات چیفتچی با بیان اینکه هدف آنها تسهیل ترافیک در سرتاسر شانلی اورفا است، گفت: «چهارراه Karakoyun Köprülü ما آغاز شده است. شرکت پیمانکار ما با تمام تیم خود محل ساخت و ساز خود را راه اندازی کرد. تقاطع Köprülü ما از نظر ترافیک قلب شانلیورفا است.

باعث گسترش بزرگراه E5 می شود که برای مردم ما به جاده ابریشم معروف است که می تواند ترافیک منطقه سلیمانیه، منطقه Ak Şemsettin، منطقه Hızmalı، Şehitlik و Karakoyun و به همین ترتیب به دلیل جاده حل شود. گسترده شدن پروژه ای مهم و پرهزینه. اداره حمل و نقل متروپولیتن ماه ها روی این پروژه کار کرد. معاونت علمی ما با همکاری اداره حمل و نقل این پروژه را به خوبی اجرا می کند.

صرافی در پایان سال به روی ترافیک باز می شود

شهردار چیفتچی با افزودن اینکه کارکنان متروپولیتن سخت کار می کنند تا با پروژه های رویایی شانلی اورفا را به آینده برسانند، گفت: «شانلی اورفا پروژه های بزرگی را با متروپولیتن دریافت می کند. کادرهای امروزی متروپولیتن جسورانه درگیر این پروژه‌ها هستند که سال‌ها هیچ‌کس در انتظار انجام آن نبوده است.

شانلی اورفا با چنین پروژه هایی به شهر تجاری تبدیل می شود. او از مشکلاتش فرار نمی کند، به دنبال آنها می رود و وقتی راه حلی پیدا کرد، شانلی اورفا در همه اشکالش ظهور کرده است. مجدداً با چرخش به راست و چپ جاده کاراکویون اطمینان حاصل می کنیم که محله های آنجا به عنوان ترافیک به شریان اصلی تخلیه می شوند. این پروژه ها به شانلی اورفا جان بخشیده و ارزش افزوده خواهد داشت. این پروژه ها نشانگر برند شانلی اورفا به عنوان ستاره درخشان منطقه خواهد بود.

به اذن خدا، همه ما در پایان سال 2018 گرد هم می آییم و با هم مبادله چند طبقه کاراکویون خود را افتتاح می کنیم.» رئیس جمهور چیفتچی از تجار منطقه بازدید کرد و پس از بررسی های خود اطلاعاتی در مورد پروژه ارائه کرد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*