İsa Apaydın با مجله Raillife صحبت کرد

📩 03/07/2018 16:05

مدیر کل TCDD İsa Apaydın او مقاله ای برای شماره جولای مجله raillife نوشت.

İsa Apaydınمتن به شرح زیر است:

در حالی که ما به ساخت کشور خود با شبکه های ریلی پرسرعت و پرسرعت ادامه می دهیم، ایستگاه ها و ایستگاه های میراث تاریخی و فرهنگی خود را مطابق شکل اصلی خود بازسازی می کنیم. هر یک از ایستگاه ها و قطارهای راحت ما به یک مجموعه فیلم تبدیل می شود. اکسپرس شرقی ما که بین آنکارا و قارص کار می کنیم یکی از آنهاست. کسانی که می خواهند شاهد زیبایی بی نظیر جغرافیای آناتولی از آنکارا تا شهر مرزی ما قارس باشند، اکسپرس شرقی ما را ترجیح می دهند که میزبان سفرهای راحت در این خط است. در طول سفرهای او، عکس ها و تصاویری که از ایستگاه ها و ایستگاه های تاریخی گرفته شده و پنجره های هلالی و ستاره ای قطارها بازتاب گسترده ای در رسانه های چاپی و تصویری پیدا می کند.

مسابقه ملی عکاسی ایسترن اکسپرس که برای اولین بار با دستورات و حمایت وزیر محترم کشورمان برگزار شد، به میزبانی TCDD در YHT Gar برگزار شد. به برندگان جوایزی توسط وزیر ما اهدا شد.

پیشگامی، افتتاحیه…

در ماه گذشته دو رویداد مهم دیگر را نیز برگزار کردیم. ما پایه خط راه آهن آلیاگا-برگاما و راه آهن ارتباطی بندر Çandarlı را با مراسمی با حضور نخست وزیرمان از طریق سیستم ویدئو کنفرانس گذاشتیم. با تکمیل این پروژه، خط حومه IZBAN در ازمیر 50 کیلومتر از 136 کیلومتر به 186 کیلومتر افزایش می یابد. ما ساخت مرکز لجستیک ارزروم (پالاندوکن) را در چارچوب تلاش خود برای ایجاد یک مرکز لجستیک در 21 نقطه مختلف به پایان رساندیم و با برگزاری مراسمی به بهره برداری رسیدیم.

ما در مجموع 9 مرکز لجستیک را در خدمت صنعت لجستیک ترکیه قرار داده ایم، از جمله مرکز لجستیک خود را که با حضور معاون نخست وزیرمان، آقای رجب آکداغ، و وزیر UDH، آقای احمد ارسلان افتتاح کردیم. .

برای هموطنانمان که در شب 15 تیرماه 2016 که راه آهنان ما نیز با دلاوری های بزرگ حماسه سراییدند به شهادت رسیدند، از خداوند منان رحمت می کنم و برای جانبازانمان آرزوی سلامتی دارم.»

سفر خوبی داشته باشید…

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*