خدمات قطار تالین مسکو از سر گرفته شد

📩 13/07/2015 13:53

سرویس مطبوعاتی شرکت راه آهن استونی Eesti Raudtee گزارش داد که خدمات قطار از مسکو به تالین پس از یک وقفه 2 ماهه آغاز شد. در بیانیه ای که توسط سرویس مطبوعاتی شرکت راه آهن منتشر شد، "قطار مسکو - تالین در 10 ژوئیه از پایتخت روسیه حرکت کرد و در 11 جولای وارد تالین شد."

رایو واره، رئیس هیئت مدیره شرکت راه آهن استونی اعلام کرد که این شرکت تمام تلاش خود را برای حفظ ارتباط با شهرهای بزرگ کشور همسایه خود و بهبود کیفیت خدمات به مسافران انجام می دهد. وار گفت: «هم‌زمان، شرکای ما در شرکت راه‌آهن روسیه در تالین، مسکو و سن پترزبورگ کار می‌کنند. آنها راه حلی برای حفظ ارتباط مستقیم بین سن پترزبورگ ارائه کردند، ما از این بابت سپاسگزاریم.

در ماه می، شرکت GoRail استونیایی که پروازهای تالین-مسکو، تالین-پترزبورگ را سازماندهی می کند، اعلام کرد که خدمات ریلی را متوقف کرده و یادآوری می کند که تعداد گردشگران روسی کاهش یافته است. بعدها، راه آهن استونی مذاکراتی را با راه آهن روسیه برای ازسرگیری خدمات آغاز کرد. فروش بلیط توسط GoRail در استونی و شرکت مسافربری فدرال، یکی از شرکت های تابعه راه آهن روسیه در روسیه انجام می شود.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*