انبار لجستیک به منطقه بازار تبدیل شد

📩 19/07/2015 10:43

مصطفی کسکین، رئیس هلال احمر ترکیه شعبه سامسون گفت: 12 متر مربع از مساحتی که برای ساخت انبار لجستیک بلایای منطقه مرکزی دریای سیاه و مرکز منطقه ای بلایا در نظر گرفته شده است، به بازار و غیره تبدیل شده است. -منطقه کاری شهری مسکونی با طرح پهنه بندی که توسط شورای شهرداری کلانشهر انجام شده است.

مصطفی کسکین، رئیس هلال احمر ترکیه شعبه سامسون گفت: 12 متر مربع از مساحتی که برای ساخت انبار لجستیک بلایای منطقه مرکزی دریای سیاه و مرکز منطقه ای بلایا در نظر گرفته شده است، به بازار و غیره تبدیل شده است. -منطقه کاری شهری مسکونی با طرح پهنه بندی که توسط شورای شهرداری کلانشهر انجام شده است. کسکین با اشاره به اینکه ایرادات آنان در خصوص آیین نامه مذکور در آخرین جلسه مجمع لغو شد، گفت: برای لغو طرح پهنه بندی مذکور به دادگاه مراجعه خواهند کرد.

مصطفی کسکین رئیس شعبه سامسون هلال احمر ترکیه، انبار لجستیک منطقه دریای سیاه مرکزی هلال احمر ترکیه و مرکز مدیریت بلایای منطقه ای، که به استان های سامسون، سینوپ، آماسیا، توکات، اردو، گیرسون، گوموشانه، ترابزون و ریزه خدمات رسانی خواهد کرد. منطقه دریای سیاه مرکزی را پوشش می دهد و گفت: از حدود 3 سال پیش مطالعات و ابتکارات لازم را آغاز کردند. در این زمینه، کسکین بنا به درخواست شعبه سامسون هلال احمر ترکیه، اجرای طرح جامع توسعه 12/600 در مقیاس 2014/1 را در سال 5000 با تصمیم شورای شهرداری کلانشهر منطقه به اجرا درآورد. 1 متر مربع در آهولو محلسی، مرکز ایلکادیم، وی گفت: "انبار لجستیک منطقه دریای سیاه مرکزی هلال احمر ترکیه و مرکز مدیریت بلایای منطقه ای" به عنوان یک منطقه کاربری در طرح های منطقه بندی ترتیب داده شده است.

کسکین گفت: با تصمیم شورای شهرداری کلانشهر در 15 اردیبهشت ماه گذشته، با ایجاد تغییراتی در طرح جامع توسعه 1/5000 و اجرای مقیاس 1/1000، این منطقه به محدوده بازار و محل کار شهری غیرمسکونی تبدیل شد. طرح توسعه:

این تغییر طرح که در 26 مه 2015 به حالت تعلیق درآمده بود، مورد اعتراض ستاد هلال احمر و شعب هلال احمر در 14 استان به نام‌های سامسون، سینوپ، آماسیا، توکات، اردو، گیرسون، گوموشانه، ترابزون و ریزه و شعبه های هلال احمر منطقه و شهر سامسون. اما تمامی ایرادات توسط شورای شهرداری کلانشهر با اکثریت آرا در تاریخ 2015 تیر XNUMX رد شد. ما نتوانسته ایم بفهمیم چرا ملت ترکیه در جهان نسبت به سازمانی که در خارج از کشور و داخل کشور به بازماندگان و نیازمندان کمک می کند که دست رحمت و سرافرازی دارد چنین نگرش دارد و چرا منطقه ذخیره بلایای منطقه است. که دارای اهمیت فوق العاده استراتژیک است، حذف شد.»

کسکین اظهار داشت که درخواستی به اداره کل املاک و مستغلات ملی اداره درآمد سامسون و اداره کل املاک و مستغلات ملی وزارت دارایی برای تخصیص منطقه مذکور به هلال احمر ترکیه برای مدت 49 سال ارائه شده است. گفت:

نزدیکترین انبارهای لجستیک هلال احمر ترکیه در ارزروم و دوزچه واقع شده است. در هر شرایط اضطراری که ممکن است در منطقه رخ دهد، ارائه کمک و خدمات مؤثرتر بسیار دشوار و دیر خواهد بود. این مرکز که قرار است ساخته شود، اهمیت راهبردی دارد زیرا می تواند به راحتی در خط گسل زلزله درجه یک که از روی مناطق لادیک و حوزه سامسون، توکات، آماسیا، چوروم و چانکیری می گذرد، مداخله کند. تغییر طرح پهنه بندی مذکور بدون مجوز و نظر هلال احمر ترکیه انجام شده است. مطابق قانون جاری برای تغییرات در طرح پهنه بندی باید موافقت نهاد یا سازمان مربوطه اخذ شود. ضمن اینکه برای این نوسازی که یک موضوع راهبردی است که هم از نظر علمی و هم اخلاقی نیاز به تخصص دارد، باید از موسسه ما مشورت می شد. به همین دلیل، ما در اسرع وقت برای لغو این طرح منطقه‌بندی به دادگاه اداری منطقه سامسون مراجعه خواهیم کرد.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*