دابک در مورد تدارکات گفت

محمود دبک
محمود دبک

📩 18/11/2018 12:56

دابک در مورد لجستیک صحبت کرد: در سخنرانی که انتظارات ریزه توضیح داده شد، دابک در مورد موضوعاتی مانند مرکز لجستیک، فرودگاه، راه آهن و بندر ریزه صحبت کرد.

محمود دابک، رئیس شعبه ریزه، که در جلسه هیئت عمومی اداری (GIK) به میزبانی انجمن مستقل صنعتگران و بازرگانان (MUSIAD) شعبه الازیگ شرکت کرد، ارائه ای در مورد ریزه به وزیر حمل و نقل و دریانوردی، لطفی الوان، ارائه کرد. موضوعاتی که در حیطه مسئولیت وزارتخانه می باشد. در این ارائه که در آن مشکلات و پیشنهادات راه حل و انتظارات ریزه تشریح شد، دابک در مورد موضوعاتی از جمله مرکز لجستیک، فرودگاه، راه آهن و بندر ریزه صحبت کرد.

رئیس دابک که بر پروژه مرکز لجستیک اییدره تاکید کرد، در سخنرانی خود گفت: عمیق ترین بندر ترکیه بندر مرسین و عمق آن 12 متر است. در حالی که بنادر استان های اطراف ریزه 7-8 متر عمق دارند، کانال سوئز 18 متر عمق دارد. عمق دریا در Iyidere به 20-25 متر می رسد که می تواند مرکز لجستیکی مهم جهان باشد که کشتی های سنگین می توانند به راحتی در آن پهلو بگیرند. با افتتاح تونل اویت، مرکز لجستیکی که قرار است در اینجا ساخته شود، و 538 کیلومتر راه آهن بین سامسون و سارپ، جاده ابریشم که آناتولی را به آسیای مرکزی متصل می کند، یکی از ارزان ترین و کم خطرترین روش های حمل و نقل است. و حمل و نقل مسافر، دوباره زنده خواهد شد. این سرمایه گذاری باید یک پروژه بزرگ باشد که باید در سطح ملی مورد توجه قرار گیرد تا سرمایه گذاری منطقه ای.

پس از ارائه، محمود دابک، رئیس شعبه ریزه موسیاد، از وزیر الوان برای سرمایه گذاری های انجام شده در ریزه در سال های اخیر تشکر کرد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*