یمنی ها از Gaziantepli Hayri Usta، تحویل به هالیوود از ارس تحسیلاتلی

📩 24/11/2018 12:01

یمنی ها از Hayri Usta از Gaziantep، تحویل به هالیوود از Aras Tahsilatlı: در آگهی تجاری جدید ارس کارگو، یمنی های Hayri Usta و Aras Tahsilatlı که برای محصولات هالیوودی مانند تروی، 300 اسپارتان و هری پاتر کفش می سازند، نقش های اصلی را به اشتراک می گذارند.
آراس کارگو، برند پیشرو و مبتکر صنعت باربری، آگهی تبلیغاتی جدیدی را برای خدمات مجموعه ارس خود در غازیانتپ و در روستای گاریپچه سارییر به نمایش گذاشت. این فیلم نشان می دهد که چگونه اورهان چاکر اوغلو، صاحب برند یمنی Hayri Usta، که به مدت 4 نسل سنت خانوادگی خود را در مغازه کوچک خود در Bakırcılar Çarşısı در Gaziantep ادامه می دهد، از خدمات مجموعه ارس کارگو برای تحویل محصولات خود به مجموعه فیلم ها استفاده کرد. . قیمت محصولات سفارش داده شده با ارس تحصیلی در زمان تحویل پرداخت و به حساب استاد یمنی واریز می شود.
اورهان چاکر اوغلو که 14 سال مشتری ارس کارگو بوده و محصولات غذایی پدرش حایری اوستا را برندسازی می کند، مزیت های پرداخت قیمت محصولات را با کارت اعتباری یا نقدی درب منزل بیان کرد، با تشکر. به سرویس مجموعه ارس. استاد یمن با توجه به اهمیت وصول قیمت محصولات فروخته شده توسط شرکت های کوچک و متوسط ​​تحت تضمین ارس، اهمیت تحویل سریع در پیک را یادآور شد.
در تبلیغات تجاری ارس تحصیلی از تکنیک های انیمیشن سه بعدی و واقعی استفاده شده است که سریع ترین خدمات در حال رشد بخش بار را به ویژه برای مشاغل تجارت الکترونیک و مشتریان آنها توصیف می کند.
“بیش از 3400 شرکت از ارس تحصیلاتلی استفاده می کنند”
برچون ایمیر، معاون مدیر کل ارتباطات و بازاریابی شرکت ارس کارگو با ارائه اطلاعاتی در مورد کمپین تبلیغاتی گفت: «با کمپین آراسلار که در پایان سال گذشته راه اندازی کردیم، پایه های تصویری قوی و پایدار را بنا نهادیم که برند را متمایز می کند. در سی و پنجمین سال تاسیس خود، می خواستیم به مشتریان خود بگوییم که به غیر از ایجاد اطمینان در زمینه هایی مانند سرعت و عملکرد تحویل، خدمات و راه حل های مختلفی را برای نیازهای مختلف آنها ارائه می دهیم. به خصوص در عصر اینترنت که تجارت الکترونیک اهرم اقتصاد است، تا کنون به بیش از 35 شرکت تضمین خدمات ارس تحصیلاتلی را داده ایم.
ارس کارگو در کمپین تبلیغاتی جدید خود علاوه بر تلویزیون، از رادیو، روزنامه، مجلات، بیلبوردهای فضای باز، گردان های مترو، گیت های امنیتی مراکز خرید و راکت ها در میدان ها نیز استفاده خواهد کرد.
مزایای کلکسیونی ارس
ارس تحصیلی یک سرویس کاربردی است که می تواند برای مشتریانی که به صورت الکترونیکی خرید می کنند اما نمی خواهند اطلاعات کارت اعتباری خود را برای پرداخت ارائه کنند یا از کارت اعتباری استفاده نمی کنند استفاده شود. قیمت محصول سفارش با اطمینان ارس کارگو درب منزل از خریدار اخذ و به حساب بانکی فروشنده واریز می شود. ارس تحصیلی به ویژه برای مشاغل کوچک، متوسط ​​یا بزرگ مناسب است که محصولات را از طریق تجارت الکترونیکی (اینترنت، تلویزیون، تلفن و غیره) به فروش می‌رسانند، می‌خواهند گزینه پرداخت قیمت محصول را در زمان تحویل ارائه دهند و می خواهید بدون توجه به موقعیت مکانی آن به پتانسیل مصرف کننده گسترده ای دست پیدا کنید.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*