مدیا زرد پایگاه داده خود را در حمایت از Callpex به روز کرد

📩 24/11/2018 12:05

مدیا زرد پایگاه داده خود را با پشتیبانی Callpex به روز کرده است: ارائه خدمات در دسترس بودن دیجیتال به برندها و SMEها در زمینه هایی مانند جستجوی محلی، نقشه های دیجیتال، تعامل مبتنی بر مکان، مدیا زرد همکاری مهمی با Callpex، شرکت پویا صنعت مرکز تماس در پروژه محقق شده، Callpex با تیم مجرب و حرفه ای خود، پایگاه داده موجود مدیا زرد را به روز کرد و به آن اجازه داد تا با داده های جدید رشد کند.
مدیا زرد، پیشرو صنعت در راه حل های بازاریابی مبتنی بر مکان، و کالپکس، شرکت پویا در صنعت مرکز تماس، پروژه مشترکی را محقق کرده اند. مدیا زرد اطلاعات فعلی شرکت در پایگاه داده را با پشتیبانی Calpex به روز کرد. پروژه ای که در آن شماره های غیرفعال به لطف زیرساخت ها و سیستم های مورد استفاده توسط Callpex به سرعت تمیز و تجدید می شوند. همچنین این فرصت را برای مدیا زرد فراهم کرد تا به شرکت ها دسترسی پیدا کند و خدمات آنها را تبلیغ کند. مدیا زرد با دریافت بازخورد ارزشمند در مورد راه حل های جایگزین و فرصت ارتباط نزدیک با پایگاه مشتریان هدف گسترده تر، سودآوری خود را نیز با به دست آوردن فرصت های فروش جدید افزایش داد.
به روز نگه داشتن داده های محل کار در بازارهای بزرگ و پویا بسیار مهم است.
سمین اوزمورالی، مدیر کل مدیا زرد، اطلاعاتی در مورد لزوم همکاری خود با این پروژه ارائه کرد و گفت: "دایرکتوری شرکت ما که بیش از 3,5 میلیون بازدید کننده در ماه دارد. http://www.yellowpages.com.tr’de بیش از 840 هزار داده محل کار وجود دارد. حفظ به روز بودن این پایگاه داده و افزایش حجم داده ها نیازمند تلاش بسیار جدی است. به خصوص در بازارهای بزرگ و پویا مانند ترکیه، داده های محل کار به سرعت افزایش یافته و تغییر می کند. ما به عنوان یک موسسه همیشه سعی می کنیم با این سرعت همگام باشیم و اطلاعات خود را به روز نگه داریم. بر اساس پویایی بازار، در حالی که تیم جستجوی محلی داخلی خود را رشد می دهیم، به دنبال یک منبع اضافی انعطاف پذیر و متخصص نیز هستیم. تصمیم گرفتیم با Callpex کار کنیم که تمام معیارهایی را که انتظار داشتیم برآورده کرد. یک تیم به روز رسانی داده ها در چارچوب Callpex ایجاد شده است. از سوی دیگر، تیم فروش Calpex – Yellow Medya با کسب و کارهایی که می‌خواهند در فهرست راهنمای شرکت آنلاین Yellow Pages ما نمایش داده شوند و صفحات خود را شخصی‌سازی کنند، تماس خارجی گرفت، اطلاعاتی در مورد این سرویس ارائه کرد و فرآیندهای فروش محصولات خود را مدیریت کرد.
این عملیات با حمایت تیم Callpex به سرعت و به طور موثر آغاز شد
اوزمورالی با بیان اینکه قصد دارند گام به گام عملیات خود را گسترش دهند، در مورد فرآیندهای این پروژه گفت: ما پروژه را با دو تیم مجزا برای به روز رسانی داده ها و فروش آغاز کردیم. این تیم ها رهبران تیم مدیا زرد هستند. آنها به مدت یک هفته در دفتر مدیا زرد و به مدت یک هفته در محل کالپکس آموزش حین کار دریافت کردند. این عملیات با حمایت تیم کالپکس به سرعت آغاز شد. رهبران تیم ما و تیم Callpex در طول کل فرآیند با هم کار کردند.
به لطف Callpex، فرصت های تجاری جدیدی به دست آوردیم!
اوزمورالی با توجه به اهمیت ارزش افزوده ارائه شده توسط این پروژه، گفت: «به روز رسانی شرکت های موجود در پایگاه داده مدیا زرد افزایش یافته است. اعداد قدیمی به لطف زیرساخت ها و سیستم های مورد استفاده توسط Callpex به سرعت و به طور موثر پاک شدند. ما این فرصت را داشتیم که در حین فروش و تماس های تبلیغاتی به شرکت ها دسترسی پیدا کنیم و خدمات خود را تبلیغ کنیم. ما بازخورد ارزشمندی در مورد خدمات خود دریافت کردیم و این فرصت را داشتیم که با پایگاه مشتریان هدف گسترده تری ارتباط نزدیک تری داشته باشیم. در نتیجه طبیعی همه اینها، ما فرصت‌های فروش جدیدی به دست آورده‌ایم و از این فرصت‌ها استفاده کرده‌ایم.» گفت.
"کار با یک تیم مجرب و حرفه ای باعث اعتماد به نفس می شود"
اوزمورالی با بیان اینکه آنها با اتوماسیون کار دستی به افزایش عملکرد بسیار رضایت بخشی دست یافتند، توضیح داد که چرا راه حل های Callpex در این پروژه ترجیح داده شده است: "Callpex توسط کارکنان بسیار مجرب و حرفه ای مدیریت می شود. این اولین عنصر اطمینان بخش برای ما بود. ما تحت تأثیر قرار گرفتیم که آنها با ذهنیت شرکای تجاری به مشتریان خود نزدیک شدند و اهداف آنها را به گونه ای پذیرفتند که گویی در یک طرف میز هستند. از آنجایی که آنها از نظر فناوری بسیار توانمند و مجهز هستند، انتخاب برای ما بسیار آسان شده است. با شروع پروژه ها، هماهنگی بین تیم ها نیز روی ما تأثیر گذاشت.» اوزمورالی تأکید کرد که آنها می توانند تیم های موجود را در کوتاه مدت گسترش دهند و در آینده می توانند با تیم Callpex در پروژه های جمع آوری داده های غنی کار کنند.
متین تارکچی، مدیر کل کالپکس با بیان اینکه از ملاقات با مدیا زرد در یک پروژه موفق خوشحال هستند، گفت: «ما کادری مجرب و حرفه ای داریم. ما با مشتریان خود همدلی خوبی برقرار می کنیم و راه حل های کارآمد، انعطاف پذیر، سازگار و نتیجه گرا ارائه می دهیم. شایستگی ما در فناوری و روحیه تیمی ما را متمایز می کند." گفت.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*