حمله تبلیغاتی قوی از روغن موتور کوارتز توتال

📩 24/11/2018 12:01

حمله تبلیغاتی قوی از روغن‌های موتور کوارتز توتال: توتال، پنجمین شرکت بزرگ انرژی جهان، قدرت، عملکرد و ارزش‌های کیفیت روغن‌های موتور TOTAL QUARTZ را منتشر می‌کند که توسط بسیاری از سازندگان پیشرو خودرو در جهان در زمینه روغن‌های معدنی تایید شده است. در 5 آوریل 04. با تبلیغات تلویزیونی، رادیویی و دیجیتالی خیره کننده خود برای ملاقات با مصرف کنندگان آماده می شود.
TOTAL Lubricants در بیش از 150 کشور در سراسر جهان در بخش های خودرو، صنعت، حمل و نقل، کشاورزی، ساخت و ساز و دریانوردی فعالیت می کند.
روانکارهای توتال با همراهی سالانه بیش از 2 میلیون تن محصول با مصرف کنندگان، در تولید روان کننده های نسل جدید که با فناوری های حفاظت از طبیعت سازگار هستند و بر صرفه جویی در مصرف انرژی و سوخت تاکید دارند، بسیار قاطعانه عمل می کند.
به لطف ظرفیت بالای خود در این زمینه، توتال لوبریکانت نیز مطالعات R&D مشترکی را با سازندگان پیشرو خودرو و موتور در جهان انجام می دهد و همیشه در زمینه موتور اسپورت که در آن فناوری بیشترین استفاده را دارد (مانند WRC، Formula-1، MotoGP) پیشرو است. ، Endurance و Rally Raid) در مبارزه شرکت دارد.
توتال لوبریکنتز با ادامه فعالیت خود در صنعت روانکار ترکیه برای بیش از 15 سال، توانسته است با حفظ رشد ثابت خود در بازار پر رقابت، به یکی از شرکت های پیشرو روانکار در ترکیه با سهم بازار بیش از 11 درصد تبدیل شود.
با برندهای TOTAL و ELF خود، به ویژه در معتبرترین بخش این بخش، «روغن‌های موتور خودروهای سواری»، با سهم بازار بیش از 20 درصد در صدر این بخش قرار دارد.
یکی از زمینه هایی که توتال لوبریکانت در چند سال اخیر بیشترین موفقیت را داشته است، همکاری آن با سازندگان خودرو است. علاوه بر همکاری با رنو، پژو، سیتروئن و رنو تراک در این زمینه که نزدیک به نیم قرن پابرجاست، با مزدا، نیسان ترکیه، DAF Tırsan، CLAAS Tarım Makinaları و Hitachi Construction Machinery نیز همکاری های موفقی انجام می دهد.
توتال لوبریکانت اولین محصولات پرکننده کارخانه برندهایی مانند رنو، فیات، هیوندای، فورد، تمسا را ​​که شرکت‌های پیشرو در بخش تولید خودرو ترکیه هستند، عرضه می‌کند و رهبری خود را در این زمینه حفظ می‌کند.
توتال لوبریکانت در نظر دارد تا با کمپین تبلیغاتی لذت بخش، روغن های موتور توتال کوارتز پیشرفته را که به عنوان محصول تمام تجربیات و همکاری های خود تولید شده است، در پلتفرم های تلویزیون-رادیو و دیجیتال به مصرف کنندگان معرفی کند.
روان کننده های توتال که با کمپین تبلیغاتی سرگرم کننده خود که در آن موتوری با استفاده از روغن موتور توتال کوارتز با خواص برتر به RoboQuartz تبدیل می شود، از تاریخ 04 آوریل 2014 توجه مصرف کنندگان بسیاری از شبکه های تلویزیونی و رادیویی ملی را به خود جلب خواهد کرد. جایگاه های سوخت و صنایع در سرتاسر ترکیه و همچنین قصد دارد از این کمپین حمایت کند.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*