حمله آسفالت در منطقه تابلکایا

📩 24/11/2018 12:08

حمله آسفالت در منطقه تابلکایا: شهردار تالاس دکتر. مصطفی پالانجی اوغلو گفت: در مجموع 1 متر آسفالت گرم در خیابان های Yenibağlar 2، Yenibağlar 1600 و Derevenk و در جاده های فرعی در منطقه Tablakaya آغاز شده است.
Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı yol yapım ekipleri, mevsimin elvermesiyle birlikte asfalt sezonunu Tablakaya Mahallesinde açtı. Tablakaya ile Mevlana mahalleleri arasında kalan bağ ve sayfiye bölgesinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler veren Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, seçimlerin geride kaldığını ve hizmetin ise her zaman devam ettiğini söyledi. Başkan Palancıoğlu, asfalt çalışmalarının mevsimin çalışmalara elverişli olmasıyla birlikte başladığını belirterek, “Daha önceden planlanan işlerimiz kaldığı yerden devam ediyor. Bu bağlamda Yenibağlar 1, Yenibağlar 2 ve Derevenk caddeleriyle bunlara bağlantı yollar asfaltlanıyor” dedi.
Başkan Palancıoğlu, yol genişletme ve ıslah çalışmalarıyla ilgili, “Bağlantı yollarından 250 metre uzunluğundaki Erciyes 1 Caddesinin genişliği 8 metreye, 180 metre uzunluğundaki Yenibağlar 1 Caddesinin genişliği 7 metreye, 210 metre uzunluğundaki Yenibağlar 2 Caddesinin genişliği 8 metreye, 490 metre uzunluğundaki Derevenk Caddesinin genişliği 15 metreye, 280 metre uzunluğundaki 6184 Sokağın genişliği 10 metreye ve 190 metre uzunluğundaki Özdemir Sokağın genişliği de 8 metreye çıkacak” şeklinde konuştu.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*