1 میلیون لیر ارزش نقاط پرواز از Pegasus Plus

📩 24/11/2018 12:05

هدیه 1 میلیون لیره ای فلایت پوینت از پگاسوس پلاس: با کمپین غافلگیرکننده ای که به افتخار رسیدن به 1 میلیون عضو راه اندازی کرد، پگاسوس پلاس، ساده ترین برنامه برای کسب امتیاز پرواز، در مجموع 10 میلیون لیره فلایت پوینت به همه اعضایی که بلیط خریداری می کنند ارائه می کند. بین 30 تا 1 آوریل
خطوط هوایی پگاسوس که به میهمانانی که می خواهند سفر کنند و بروند، مکان های مختلف را ببینند و طعم های جدید را در 33 نقطه مختلف در 80 کشور در شبکه پروازی خود الهام و فرصت می دهد، با برنامه پروازی فراوان پگاسوس پلاس کمپین جدیدی راه اندازی می کند. .
همه اعضای Pegasus Plus که بین 10 تا 30 آوریل از flypgs.com بلیط خریداری می کنند، یکی از FlightPoints از 5 TL تا 1000 TL دریافت خواهند کرد. اعضای Pegasus Plus این شانس را خواهند داشت که با FlightPoint هایی که کسب می کنند بیشتر پرواز کنند.
خرید بلیط به عهده شماست، کسب امتیاز پرواز در پگاسوس
مهمانانی که مایل به استفاده از این پیشنهاد هستند می توانند با حساب Pegasus Plus خود در flypgs.com، کانال اصلی فروش پگاسوس، وارد سیستم شوند. تمامی مهمانان عضو پگاسوس پلاس که بلیط های خود را با تایپ شماره تلفن همراهی که به عنوان کد عضویت استفاده می کنند خریداری می کنند، می توانند در پایان 3 روز کاری، فلایت پوینت های غافلگیرکننده را دریافت کنند که می توانند به مدت 3 ماه از آن استفاده کنند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*