تثبیت در جاده کمربندی شمالی مالاتیا ادامه دارد

📩 24/11/2018 12:06

تثبیت جاده کمربندی شمالی مالاتیا ادامه دارد: گزارش شده است که عملیات استحکام بخشی جاده کمربندی شمالی مالاتیا انجام شده و این پروژه در برنامه سرمایه گذاری سال 2014 قرار گرفته است.
بولنت توفنکچی، رئیس استان مالاتیا حزب عدالت و توسعه، در بیانیه ای کتبی در این باره گفت که جاده کمربندی شمالی مالاتیا به طول 48,8 کیلومتر در جهت جاده کمربندی شمالی کوهرامانماراش الازیغ و قیصریه است. وی طول کل این پروژه را 8,8 کیلومتر به طول 53,6 کیلومتر عنوان کرد.
بولنت توفنکچی گفت: «ابتدای جاده کمربندی شمالی از تقاطع جاده مالاتیا-گلباشی، تقاطع دارنده، به سمت شمال می‌پیچد. از 1 کیلومتری غرب محله کویولو و 2 کیلومتری شمال غربی کوشدوغان می گذرد. از محل اتصال پوتورگه مسیر که در جهت شرق است و از اطراف شهرک مالاتیا می گذرد به جاده موجود مالاتیا-الازیگ متصل می شود. جاده ارتباطی از تقاطع جاده درنده - مالاتیا آکچاداغ شروع می شود. با پیشروی در جهت شرق به جاده کمربندی شمالی می رسد.»
توفنکچی توضیح داد که این پروژه که به عنوان یک جاده تقسیم شده طراحی شده است، از استانداردهای جاده ای بالایی برخوردار است و مسیر از جاده فرودگاه مالاتیا در اطراف اوزال محلسی عبور می کند. توفنکچی گفت: مسیری که جاده مالاتیا - سیواس را قطع می کند در مسیر شاهناهان، هانیمین چیفتلیگی، هاتونسویو، باتالغازی و بلغورلو ادامه خواهد داشت و 36 کیلومتر کار یکپارچه سازی از جمله برخی محله ها در 18 کیلومتر، فرمانداری مالاتیا انجام شده است. ، شهرداری کلانشهر مالاتیا، اداره کل اصلاحات کشاورزی و راهداری عمومی خاطرنشان کرد: اداره ثبت اسناد و املاک در زمینه تملک، سلب مالکیت و تجمیع زمین همکاری می کند. توفنکچی با بیان اینکه قیمت مناقصه پروژه تجمیع در جاده کمربندی شمالی تقریباً 45 میلیون لیر است، گفت: تجمیع جایگزینی برای مصادره است و تقریباً XNUMX میلیون لیره در حوزه حمل و نقل صرفه جویی خواهد شد.
در همین حال، بولنت توفنکچی با بیان اینکه دولت امسال در وهله اول 125 میلیون لیره برای ساخت جاده کبان - آراپگیر - دیوریگی به طول کل 5 کیلومتر اختصاص داده است، اظهار داشت: حدود 200 میلیون لیره برای ساخت این جاده هزینه شده است. ساخت این جاده تا کنون.گفت:
«جداسازی مالاتیا گولباشی، کارهای راهسازی منطقه 6 درنده 4 میلیون لیره توسط وزارت حمل و نقل، امور دریایی و ارتباطات ما اختصاص یافته است. مجدداً 16 میلیون لیره برای کارهای جاده 108 کیلومتری ما در منطقه 15 مالاتیا حکیمان و 3 میلیون لیره برای جاده مالاتیا گلباشی اختصاص داده شده است.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*