مرکز لجستیک نقش آینده بورسا را ​​تعیین خواهد کرد

📩 24/11/2018 12:27

مرکز لجستیک نقش آینده بورسا را ​​تعیین خواهد کرد: BTSO که رهبری پروژه دهکده لجستیک را نیز بر عهده گرفت که بنادر را با پروژه های قطار سریع السیر و بزرگراه با هدف تبدیل بورسا به مرکزی در حمل و نقل لجستیکی ادغام می کند. ، مقدمات اجلاس لجستیک را آغاز کرده است. اولین آثار مهم بستر لجستیک که با هماهنگی اتاق بازرگانی و صنعت بورسا به درخواست استانداری بورسا ایجاد شد؛ "اجلاس لجستیک" برگزار خواهد شد و "مستر پلان" آماده خواهد شد.
اتاق بازرگانی و صنعت بورسا که مطالعاتی را در سطح کلان با دیدی وسیع انجام می دهد تا بورسا بتواند سهم بیشتری از تجارت جهانی کسب کند، مسئولیت مهم دیگری را در خصوص موضوعی که سال ها در دستور کار بوده است، بر عهده گرفته است. ابراهیم بورکای، رئیس BTSO؛ با هدف صادرات 2023 میلیارد دلاری ما برای سال 75، ما باید زیرساخت هایی را برای مدیریت حجم عظیم تجارت خارجی 145 میلیارد دلاری ایجاد کنیم. مشارکت BTSO در پروژه سازمان لجستیک آناتولی بزرگ (BALO) و ابتکارات آن در چارچوب استراتژی بورسا 2023 نیز نقش منطقه‌ای و بین‌المللی آینده شهر ما را در تبدیل شدن به یک پایگاه لجستیکی تعیین خواهد کرد.
رئیس جمهور بورکای با یادآوری اینکه برای "پروژه مرکز لجستیک بورسا" که در بین مردم به "دهکده لجستیک" معروف است، یادآور شد که در جلسه ای که در اکتبر گذشته در استانداری بورسا برگزار شد، تصمیم گرفته شد کارگروهی تشکیل شود که توسط BTSO هماهنگ شود. سال با مشارکت سازمان‌های تجاری، گفت: پلت‌فرم لجستیکی که به همراه استانداری خود ایجاد کردیم، در جلسه‌ای که اخیرا در BTSO برگزار شد، تصمیمات مهمی برای تسریع در گام‌های ملموس مرتبط با پروژه اتخاذ شد.
ارزیابی "اراده مشترک".
بورکای که یک قدم فراتر از «گزارش اولیه امکان‌سنجی» تهیه‌شده با مشارکت BEBKA و BUSİAD رفت و تأکید کرد که اراده مشترکی آشکار شده است که راه را برای تصمیم‌گیران در نقاط خاص هموار می‌کند و همه بورسا مالک آن هستند. "از اتصالات بندری و ریلی منطقه ای تا مناطق احتمالی صنعتی جدید، اعلام کردند که طیف وسیعی از مطالعات طرح جامع را آغاز خواهند کرد.
ابراهیم بورکای با تاکید بر اینکه یکی از شوراهای بخشی که زیر سقف BTSO تشکیل شده، شورای لجستیک است، گفت: «ما مقدمات اجلاس لجستیک را آغاز کردیم که با مشارکت SİAD و OIZs همراه با BEBKA برگزار می کنیم. در سکوی است که شورای ما نیز نقش فعالی را ایفا می کند. بسیار مهم است که تمامی موسسات در بورسا با همفکری و اراده در فرآیند تاسیس مرکز لجستیک برای رسیدن به نتیجه عمل کنند. ما به عنوان اتاق بازرگانی و صنعت بورسا، با قاطعیت به تلاش های لازم برای رسیدن به این هدف که هماهنگی های لازم را بر عهده داریم، در اسرع وقت با اقدامات صحیح ادامه خواهیم داد. علاوه بر سازمان‌های تجاری ما، مدیران و نمایندگان سیاسی ما در دولت‌های عمومی و محلی اراده لازم را از طرف بورسا نشان خواهند داد.»
"بدون بورسا، دریای آن چند سال پیش ساخته شد"
در حالی که Burkay در حال پی ریزی یک مرکز لجستیکی مناسب برای حمل و نقل یکپارچه است، جایی که دریا-زمین و راه آهن با هم در بورسا، که یکی از مراکز تولید پیشرو است که آینده ترکیه را شکل می دهد، استفاده می شود. وی اظهار داشت که باید با در نظر گرفتن رشد در بخش های هدف، ساختار آینده خود را بر این اساس شکل دهد.
ابراهیم بورکای، رئیس هیئت مدیره BTSO، با بیان اینکه با تغییر و تحولی که هم در صنعت و هم در تجارت آغاز شده است برای رفع کمبودهای زیرساخت فیزیکی تلاش می کنند، گفت: وزن حمل و نقل دریایی در 10 کشور دارای بالاترین تجارت خارجی در جهان است. متأسفانه، ما به ندرت از حمل و نقل دریایی در بورسا استفاده می کنیم، که یک شهر دریایی مهم است که صنعت در آن بسیار توسعه یافته است. متاسفانه او چند سال پیش از دریای بورسا مطلع شد. با سرمایه گذاری های مهم شهرداری کلان شهرمان پیشرفت چشمگیری در حمل و نقل مسافر داشته ایم. عامل تعیین کننده تمدن و توسعه، جایگزین ها و کیفیت حمل و نقل است. از این نظر، ما باید مرکز لجستیک خود را در اسرع وقت ایجاد کنیم که در یکپارچگی با بنادر کار خواهد کرد تا منطقه ما را به موقعیت تجاری جذاب تر برساند.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*