زمان سرمایه گذاری روی یک ماشین دست دوم است

📩 24/11/2018 11:57

زمان سرمایه گذاری در خودروهای دست دوم: گفته می شود با وجود افزایش 30 درصدی قیمت خودروهای صفر کیلومتر از سال جدید به دلیل افزایش مالیات بر مصرف ویژه و نرخ ارز، خودروسازی دست دوم افزایشی نداشته است. قیمت آن به دلیل بلاتکلیفی در بازار است. ما انتظار داریم که شکاف قیمت بین خودروها و خودروهای دست دوم که کاملاً باز بوده است، تا ژوئن به طور جدی کاهش یابد.
آنکارا – اعلام شده است که با وجود افزایش ۳۰ درصدی قیمت خودروهای صفر کیلومتر از سال جدید به دلیل افزایش مالیات بر مصرف ویژه و نرخ ارز، خودروسازی دست دوم به دلیل افزایش قیمت خودرو، افزایش قیمت نداشته است. عدم اطمینان در بازار
نمایندگان بخش با بیان اینکه انتظار افزایش جدی قیمت خودروهای فرسوده از خرداد را دارند، به افرادی که قصد خرید خودرو را دارند هشدار دادند.
اوغوز پالا، رئیس هیئت مدیره UZL FİLO با بیان اینکه قیمت خودروهای صفر کیلومتر و دست دوم در بازار خودرو تفاوت قابل توجهی دارد، اظهار داشت: ارزش افزوده، مالیات مصرف ویژه و افزوده نرخ ارز برای خودروی جدید اعمال می شود. نزدیک به 189 درصد قیمت خودرو است. پالا گفت:
زمانی که مالیات اعمال شده و مابه التفاوت نرخ ارز به یک خودروی وارداتی با ظرفیت بیش از 100 موتور که ورودی ترکیه 2000 هزار لیره است، اضافه می شود، قیمت مشتری به 289 هزار لیر می رسد. این گرانی ها روز به روز برد خریداران خودروهای صفر کیلومتر را کم می کند. هر ماه که می گذرد خرید یک ماشین صفر کیلومتر سخت تر و سخت تر می شود. برای مصرف کنندگان، خودروهای دست دوم که سودآوری قیمتی نزدیک به 50 درصد را در مقایسه با خودروهای صفر کیلومتر ارائه می کنند، اما تقریباً با همان راحتی، در حال حاضر راه حلی بسیار اقتصادی هستند.
پالا با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنند در ماه‌های آینده سودآوری خودروهای دست دوم کاهش پیدا کند، گفت: انتظار داریم تا خرداد ماه فاصله قیمت خودروهای نو و دست دوم کاهش یابد. از خرداد ماه، قیمت خودروهای فرسوده افزایش جدی خواهد داشت. مصرف کنندگانی که قصد خرید خودرو دارند باید از این زمان باقیمانده به خوبی استفاده کنند. وی گفت: خرید خودروی کارکرده قبل از خرداد فرصتی برای مصرف کنندگان است تا خودرو را به یک وسیله سرمایه گذاری تبدیل کنند.
اوغوز پالا، مدیر جوان UZL Filo، که در سال 2010 به 50 وسیله نقلیه رسید، به خریداران خودروهای دست دوم در تجارت اجاره ناوگان هشدار داد، که او با 2013 وسیله نقلیه در ابتدای سال 550 در گروه شرکت های Uzaltaş در آنکارا شروع کرد.
پالا با تاکید بر اینکه در خرید خودروهای دست دوم باید به شرکت های بزرگ ارجحیت داده شود، عاملی که باید در نظر گرفته شود، قابلیت اطمینان شرکت است.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*