فناوری Goodyear هیچ مانعی با لاستیک های اندازه فیل نمی شناسد

📩 24/11/2018 12:01

فناوری Goodyear هیچ مانعی با لاستیک های اندازه فیل نمی شناسد: لاستیک های تجهیزات ساختمانی 63 اینچی (OTR) در محدوده محصولات Goodyear دقیقاً به اندازه یک فیل هستند، بیش از 4 متر ارتفاع و 5,400 کیلوگرم وزن دارند.
اغلب از گودیر می پرسند: "بزرگترین لاستیکی که تا به حال تولید کرده اید کدام بوده است؟" پاسخ لاستیک RM-59A+ Off The Road با ابعاد 80/63R4، طول یک فیل بزرگ و تقریباً به همان وزن است. این تایر عظیم 63 اینچی (قطر رینگ) که در توپکا، کانزاس تولید می‌شود، در سرتاسر جهان برای حمل تجهیزات معدنی و خاک‌برداری مورد نیاز در مناطقی مانند معادن زغال‌سنگ، سنگ سخت، طلا و مس که اغلب صدها تن وزن دارند، به بازار عرضه می‌شود.
این تایر با قطر بیرونی 4.023 متر، یک متر بلندتر از حلقه بسکتبال است، که بیشتر از طول قانونی (4 متر) اکثر نیمه تریلرها در اروپا است.
با وزن 5.400 کیلوگرم مجهز به فناوری پیشرفته و ظرفیت حمل بار 50 تن در سرعت 100 کیلومتر بر ساعت است.
Goodyear در حال همکاری با تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (OEMs) است تا اطمینان حاصل شود که اندازه تایرها با وسایل نقلیه سازگار است. به همین دلیل، لاستیک تولید شده برای نیازهای این بخش، مجهز به فناوری مناسب با مواد، ساختار و طراحی آن است. در طراحی این تایر بسیار حساس که با استفاده از آخرین تکنولوژی و تجهیزات کاملا یکپارچه ساخت تایر تولید شده است از ابزارهای شبیه سازی کامپیوتری نیز استفاده شده است.
لاستیک 63 اینچی با بدنه فولادی و ساختار تسمه برای عملکرد بهینه تولید شده است. از جمله ویژگی های آن می توان به ترکیب لاستیکی آج گودیر CycleMax و کشش بهتر با ساختار متقابل آن و همچنین کشش بهتر به لطف این فناوری اشاره کرد که به لاستیک اجازه می دهد خنک تر کار کند و عملکرد را افزایش دهد.
لاستیک 63 اینچی در حال حاضر در دو سایز 53/80R63 و 59/80R63، با سه نوع اجزای مختلف و دو عمق آج (E3 و E4) موجود است. در مجموع با 12 نوع مختلف به بازار عرضه می شود.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*