Goodyear شما را به مراکز خرید و خیابان ها دعوت می کند تا ماشین جدیدتان را به شما معرفی کند

📩 24/11/2018 12:08

گودیر شما را به مراکز خرید و خیابان ها دعوت می کند تا خودروی جدیدتان را به شما معرفی کند: کسانی که بین 7 آوریل تا 30 ژوئن 4 لاستیک تابستانی گودیر را از گودیر، یکی از تولیدکنندگان برجسته لاستیک در جهان می خرند، 400 قرعه دریافت می کنند تا برنده یک BMW 5.20i شوند. با هر 1 لیر کسانی که در این کمپین که 9 قسط منحصر به فرد جهان را ارائه می دهد، شرکت می کنند، بلافاصله برنده یک تی شرت هدیه می شوند. ارتباطات EfficientGrip Performance و کمپین BMW که دارای برچسب A در ترمز مرطوب است، با رویدادهایی که در مراکز خرید برگزار می شود، با کنترل کامل ادامه می یابد.
4 BMW برای 1 Goodyear!
کسانی که 4 لاستیک تابستانی از Goodyear خریداری می کنند، یک فرصت BMW "رایگان" دارند[1]! این کمپین با برگزاری رویدادهایی در مراکز خرید به منظور دستیابی به مشتریان بیشتر اعلام شده است. به عنوان یک هدیه کمپین، BMW 520i سفید روی یک پایه بدون لاستیک در مراکز خرید به نمایش گذاشته می شود و 4 واحد EfficientGrip Performance روی غرفه وجود دارد.
از کسانی که با iPad از غرفه Goodyear بازدید می کنند، عکس گرفته می شود. کسانی که بیشترین لایک را از عکس های اضافه شده به صفحه فیس بوک گودیر با اجازه دریافت کنند، شانس برنده شدن هدایای مختلف را خواهند داشت. کمپین تابستانی جدید Goodyear همچنین دارای فعالیت های متفاوتی خواهد بود. امکان ملاقات با دختران گودیر در چراغ های قرمز طولانی در خیابان های مهم استان های منتخب وجود دارد! همچنین اگر در یک کافه کلید BMW را روی میز خود دیدید تعجب نکنید! اگر 4 لاستیک تابستانی از گودیر بخرید، صاحب یک بی ام و 520i واقعی فقط زمان زیادی است!
EfficientGrip Performance بهترین مقادیر برچسب را در بخش خود دارد!
ملیح اوسیمن، مدیر بازاریابی تایرهای مصرفی Goodyear، در مورد این کمپین گفت:
ما 7 تایر تابستانی با برند Goodyear را که از نمایندگی‌های مجاز ما بین 30 آوریل تا 2014 ژوئن 4 خریداری شده‌اند و یک طرح به ازای هر 400 TL به شما هدیه می‌دهیم. به عنوان بخشی از برنامه بازاریابی 360 درجه خود، ضمن معرفی تایر EfficientGrip Performance، که دارای برچسب A برای چسبندگی در آب و برچسب B برای مصرف سوخت است، لذت رانندگی با BMW 520 را نیز به مشتریانی که ترجیح می دهند ارائه می دهیم. لاستیک های Goodyear در طول دوره کمپین. Evcimen، که اظهار داشت که فعالیت‌های متفاوت و رنگارنگی را ترجیح می‌دهند تا بتوانند علاوه بر کانال‌های ارتباطی سنتی، با مصرف‌کنندگان کنار هم باشند، گفت: «ما کمپین خود را از 19 آوریل در مراکز خرید منتخب در استانبول و آنکارا و در خیابان‌های منتخب در ازمیر راه‌اندازی می‌کنیم. همزمان. سپس فعالیت های ما در غازیانتپ، آدانا، بورسا، کایسری، ازمیت و آداپازاری ادامه خواهد یافت.
فعالیت های بازاریابی که در مراکز خرید و خیابان ها انجام می شود در 19 آوریل در استانبول Kozyatağı Carrefour، Ankara Cepa و İzmir- برگزار می شود.Karşıyakaبا فعالیت خیابانی در شروع می شود. فعالیت های کمپین تابستانی Goodyear تا پایان ماه می با مراکز خرید و رویدادهای خیابانی در شهرهای منتخب ادامه خواهد داشت.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*