Ekol حامی اصلی کنگره فیاتا 2014 استانبول شد

📩 24/11/2018 12:16

Ekol حامی اصلی کنگره فیاتا 2014 استانبول شد: EKOL Logistics حامی اصلی کنگره جهانی فیاتا 2، بزرگترین سازمان صنعت لجستیک جهانی، که برای دومین بار در استانبول برگزار می شود، شد.

Ekol، شرکت لجستیک پیشرو در اروپا و ترکیه، به عنوان حامی اصلی کنگره جهانی فیاتا استانبول 13، که توسط UTIKAD، انجمن بین المللی ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و لجستیک، در 18 تا 2014 اکتبر 2014 میزبانی خواهد شد، حمایت خواهد کرد.

پس از امضای قرارداد حمایت مالی، تورگوت ارکسکین، رئیس هیئت مدیره UTIKAD، با حضور کوستا ساندالچی، عضو هیئت مدیره و رئیس FIATA Road Working، از احمد موصل، رئیس هیئت مدیره Ekol Logistics بازدید کرد. گروه و مدیر کل Cavit Uğur.

احمد موصل، رئیس هیئت لجستیک اکول، ضمن خوشامدگویی به هیئت UTIKAD به همراه ندرت کورای، عضو هیئت مشورتی Ekol و Cavit Değirmenci، مدیر کل ناوگان، تاکید کرد که این کنگره از نظر موضوع و دوره سازماندهی، نقشه راهی برای صنعت خواهد بود و گفت: "ما در 5 سال آینده اولین نفر در اروپا خواهیم بود. با آگاهی از اهمیت تفکر جهانی و درک خدمات پایدار، ما با گام های محکمی به سمت هدف خود برای قرار گرفتن در بین 10 شرکت لجستیک پیش می رویم. در این زمینه، به عنوان Ekol Logistics، ما خوشحالیم که حامی اصلی کنگره جهانی فیاتا 13، که توسط UTIKAD بین 18 تا 2014 اکتبر 12 در استانبول برگزار خواهد شد، این بار با موضوع "رشد پایدار در لجستیک". ".

موصل با تاکید بر اینکه کنگره جهانی فیاتا در استانبول برگزار می‌شود، صنعت لجستیک ترکیه به دستاوردهای بسیار مهمی دست خواهد یافت، گفت: مسلم است که چنین کنگره‌هایی با مشارکت گسترده، آگاهی این صنعت را افزایش داده و کمک‌های بسیار مهمی به این صنعت خواهد کرد. شناخت توانمندی ها و پتانسیل های کشورمان در این زمینه، افق های جدیدی را خواهد گشود. ما به عنوان Ekol Logistics همیشه در تشکیلاتی با هدف پیشرفت صنعت حضور داشته ایم و این کار را ادامه خواهیم داد.

تورگوت ارکسکین، رئیس هیئت مدیره UTIKAD، خاطرنشان کرد: سازمان‌های بین‌المللی با حمایت شرکت‌های بخش، عمومی و سازمان‌های غیردولتی از نظر دستیابی به اهداف کشور و بخش از اهمیت بالایی برخوردار هستند و حامی اصلی کنگره Ekol Logistics است. که با شبکه خدمات گسترده خود خدمات جهانی را در تمامی حالت های حمل و نقل ارائه می کند و از احمد موصل، رئیس هیئت لجستیک Ekol تشکر کرد.

تورگوت ارکسکین گفت: "وقتی از لجستیک نام برده می شود، وقتی کنگره های جهانی فیاتا و کنگره های جهانی فیاتا ذکر می شود، استانبول به ذهن متبادر می شود. ما سال 2014 را به عنوان "پایتخت لجستیک استانبول" تعریف می کنیم. در کنگره جهانی فیاتا که برای دومین بار به میزبانی انجمن ما برگزار می شود، میزبان تقریباً 125 متخصص از 1000 کشور در استانبول خواهیم بود. ترکیه با اتصال قاره ها و شهرها، پتانسیل لجستیکی بسیار خوبی به عنوان پایگاه تولید، ذخیره و توزیع آینده دارد. به اشتراک گذاشتن این پتانسیل با تمام دنیا فرصت های جدیدی را برای اقتصاد کشور و صنعت ما ایجاد خواهد کرد. شرکت های حامی ما با حمایت خود به ارتقای صنعت ما و ترکیه کمک خواهند کرد و در عین حال این شانس را خواهند داشت که دید خود را در یک سازمان جهانی افزایش دهند. با هدف قرار گرفتن در میان 10 شرکت برتر لجستیک در اروپا، حمایت مالی Ekol Logistics نمونه ای برای سایر شرکت های بخش خواهد بود. ما از همه ذینفعان بخش خود، وزارتخانه های مربوطه و نهادهای وابسته و سازمان های غیر دولتی دعوت می کنیم تا از کنگره ما حمایت کنند.

در پایان این بازدید، تورگوت ارکسکین، رئیس هیئت مدیره UTIKAD، Talking Stick، نماد کنگره های جهانی فیاتا را به احمد موصل، رئیس هیئت مدیره Ekol تحویل داد. ارکسکین افزود که این نماد به مدت 1 ماه در Ekol باقی خواهد ماند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*