دایکین ترکیه با TLS Lojistik همکاری کرد

📩 24/11/2018 12:05

دایکین ترکیه با TLS Lojistik همکاری کرد: دایکین با هدف تبدیل ترکیه به پایگاه لجستیکی منطقه در زمینه تهویه مطبوع گام مهمی در این زمینه برداشت. دایکین ترکیه با هدف مدیریت کلیه خدمات لجستیکی از یک مرکز واحد، تحویل محصولات خود را به مراکز فروش با اطمینان TLS Lojistik آغاز کرده است.
غول ژاپنی صنعت تهویه مطبوع، دایکین، همچنان به برداشتن گام های مهم در راستای برنامه های رشد خود در ترکیه ادامه می دهد. دایکین با هدف تبدیل ترکیه به پایگاه تهویه مطبوع منطقه، با TLS Lojistik همکاری کرد که به عنوان اپراتور انبار و انبار، خدمات توزیع را نیز به شرکای تجاری خود ارائه می دهد. دایکین ترکیه که می‌خواهد موفقیت خود را در تولید به تمام فرآیندهای قبل و بعد از فروش گسترش دهد، تأسیسات TLS Lojistik' Heka در Şekerpinar را به عنوان مرکز توزیع خود انتخاب کرده است. فضای ذخیره سازی 25 هزار متر مربع در انبار هکا به متراژ 60 هزار متر مربع و ظرفیت 16 هزار پالت به دایکین ترکیه اختصاص یافته است. با این همکاری که امکان مدیریت عملیات لجستیکی برخی از محصولات تولید شده در کارخانه دایکین در هندک و تمامی دستگاه های وارداتی را از یک مرکز واحد فراهم می کند، هزینه ها و ریسک ها به حداقل می رسد و در عین حال فرآیند توزیع بدون وقفه عمل می کند. موثرتر. هدف از این همکاری، که توزیع سریعتر و واجد شرایط تری را نیز فراهم می کند، افزایش موفقیت مدیریت سهام دایکین ترکیه است.
حسن اوندر، مدیرعامل دایکین ترکیه با بیان اینکه آنها شروع به دیدن نتایج این همکاری با TLS کرده‌اند، گفت: «به این ترتیب، ما تمام نیازهای زنجیره تامین خود را از یک ارائه‌دهنده خدمات حرفه‌ای در یک نقطه و در بالاترین سطح برآورده کرده‌ایم. ما می‌توانیم کل عملیات لجستیکی خود را از طریق یک سیستم واحد به نحو احسن اجرا کنیم. علاوه بر این پیشرفت‌ها در همه فرآیندها از ذخیره‌سازی تا بسته‌بندی، از بارگیری تا توزیع، ما قصد داریم این تلاش‌ها را در سال 2014 مؤثرتر کنیم.» اوندر با یادآوری اهداف خود مبنی بر تبدیل ترکیه به پایگاه لجستیکی منطقه گفت: این همکاری با TLS ما را یک قدم به هدفمان برای تبدیل ترکیه به پایگاه لجستیک نزدیکتر کرده است.
اوندر با اشاره به اینکه اهداف دایکین ترکیه در سال جاری شامل ایجاد انبارهای منطقه ای در استانبول و همچنین در برخی شهرهای بزرگ دیگر است، گفت: بنابراین واضح است که آسیب ها و تاخیرهای احتمالی که ممکن است در روند توزیع ایجاد شود با مطالعاتی که در مقیاس خرد انجام می شود، سریعتر و با کیفیت تر ساخته شود و هدف ما حذف آن است.
Altuğ Hacıalioğlu، رئیس هیئت مدیره TLS Lojistik در مورد همکاری های مورد بحث، گفت: ترجیح دادن توسط غول جهانی مانند دایکین، پس از یک فرآیند بسیار دشوار مناقصه، بزرگترین شاخص سطح شایستگی نه تنها TLS است. Lojistik و همچنین صنعت لجستیک ترکیه را نشان می دهد و مایه مباهات ما بوده است. این همکاری همچنین مهم است زیرا نشان می دهد که غول های جهانی مانند دایکین شروع به استفاده از ترکیه به عنوان پایگاه لجستیکی برای ارسال محصولات به بازارهای جغرافیای نزدیک کرده اند.
Hacıalioğlu با یادآوری اینکه TLS شرکتی است که همیشه روابط شفاف و بلندمدت با مشتریان خود برقرار می کند، خاطرنشان کرد که مشتریان آنها به دلیل قابلیت اندازه گیری عملکرد عملیاتی و اهمیتی که برای تداوم شرکت قائل هستند، خود را به عنوان یک شریک تجاری لجستیک بسیار قابل اعتماد می بینند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*