Batu Logistics انبار Gebze خود را افتتاح کرد

📩 24/11/2018 12:06

Batu Logistics انبار Gebze خود را افتتاح کرد: Batu Logistics که انبار Gebze خود را افتتاح کرد، در مساحت 12.500 متر مربع شروع به خدمت کرد که 20.000 متر مربع آن بسته است. منطقه ای که می توان محصولات خطرناک، قابل اشتعال، احتراق و شیمیایی را در آن نگهداری کرد، به دلیل کنار هم قرار گرفتن انبار آزاد و محوطه چسبانده شده، تأثیر مثبتی بر هزینه های حمل و نقل و کاهش هزینه های ذخیره سازی دارد.
با معرفی انبار جدید Gebze که در سال 2014 افتتاح کردند، Batu Logistics اکنون انبار و خدمات انبارداری خود را تحت یک ساختار واحد و همچنین خدمات حمل و نقل را ترکیب می کند. این انبار واقع در Gebze Dilovası، در مساحتی بالغ بر 12.500 متر مربع، 20.000 متر مربع آن بسته است. یک نوع انبار عمومی با مساحت سرپوشیده 4000 متر مربع و ظرفیت 7250 پالت و یک انبار آزاد با مساحت بسته 8500 متر مربع با ظرفیت 12534 پالت راه حل های ذخیره سازی مناسب برای همه بخش ها را ارائه می دهد.
"تقسیم فرآیند لجستیک به طور مثبت بر جیب کاربر نهایی منعکس می شود"
تانر آنکارا، رئیس هیئت لجستیک باتو، با بیان اینکه انبارداری و مدیریت انبار یکی از حیاتی‌ترین حوزه‌های بخش لجستیک است، معتقد است که با توجه به نیازها، ظرفیت‌های ذخیره‌سازی این بخش نیز باید افزایش یابد. تانر آنکارا بیان می‌کند که در یک فرآیند لجستیکی که شامل خدمات ذخیره‌سازی می‌شود، شرکت‌های لجستیک باید خدمات ذخیره‌سازی همان محصولات را به هر شرکتی که در زمینه حمل‌ونقل خدمت می‌کنند ارائه دهند و اظهار می‌دارد که فکر می‌کنند ممکن است زمانی که این فرآیند متوقف شود. به شرکت های مختلف تقسیم می شود. تانر آنکارا گفت: "نیازهای ذخیره سازی با افزایش صادرات و واردات به طور قابل توجهی تغییر کرده است. در حالی که ما می توانیم به راحتی محصولاتی را که برای بخش خودرو جذاب هستند ذخیره و مدیریت کنیم، محصولات نساجی که ذخیره سازی آسان تر است، اکنون باید با این تغییر همگام باشیم. ما اکنون در حال باز کردن انبارهایی هستیم که می‌توانیم همه چیز را از مواد خطرناک و قابل اشتعال گرفته تا خدمات را با نگاه کردن به اینکه مشتریانمان می‌خواهند محصولاتشان را ذخیره کنند، در آن ذخیره کنیم. اگر در مورد خدمات کامل صحبت می کنیم، نمی توانیم با برون سپاری این خدمات بار اضافی برای مشتریان خود ایجاد کنیم زیرا این امر ابتدا بر هزینه ها و سپس بر روی کاربر نهایی منعکس می شود.
"سرمایه گذاری های ما بر اساس نیازهای مشتری شکل می گیرد"
تانر آنکارا با بیان اینکه تمام سرمایه گذاری های خود را با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود انجام می دهند، گفت: ما این سرمایه گذاری را در Gebze با توجه به نقاط توزیع مشتریان شما، کانال های فروش، شرایط نگهداری محصولات مورد نظر و مسافت انجام دادیم. به نقطه گمرک در این منطقه، ما می‌توانیم انواع محصولات از مواد شیمیایی گرفته تا مواد منفجره قابل اشتعال را ذخیره کنیم و کلیه خدماتی را که ممکن است مورد نیاز باشد مانند پالت‌سازی و بارکدینگ ارائه کنیم. می گوید.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*