AnadoluJet با بچه های کوچک در جشنواره کودکان کوجالی ملاقات می کند

📩 24/11/2018 12:16

AnadoluJet با بچه های کوچک در جشنواره کودکان کوجایلی ملاقات می کند: AnadoluJet که ارزشی را که در هر فرصتی با پروژه های ویژه ای که سازماندهی می کند به فرزندانمان نشان می دهد، اکنون به جشنواره بین المللی کودکان، آموزش و نمایشگاه سرگرمی 23 آوریل می رود. برای ششمین بار در سال جاری توسط شهرداری کلان شهر کوجالی در 26 تا 6 آوریل برگزار می شود. آنادولوجت که با تئاتر کودکان آنادولوجت و رویداد شبیه ساز در این جشنواره شرکت خواهد کرد، با صدها کودک از 23 کشور جهان گرد هم خواهد آمد.
آنادولو جت، شرکت هواپیمایی مردمی، به عنوان بخشی از جشنواره بین المللی کودکان، آموزش و نمایشگاه سرگرمی 23 آوریل که توسط شهرداری کلان شهر کوجایلی در 26 تا 2014 آوریل 23 برگزار می شود، آماده می شود تا با کوچکترها دیدار کند.
AnadoluJet که در موضوع امسال با عنوان "Peace Manço" و هزار کودک از 41 کشور مختلف شرکت خواهد کرد، هم در تئاتر کودکان AnadoluJet و هم با فعالیت های شبیه ساز پرواز شرکت خواهد کرد، اطمینان حاصل می کند که کودکان اوقات خوشی را سپری می کنند.
تئاتر کودک آنادولوجت که با نمایش "جادوی چراغ، اندیشه هزارفن" با 155 اجرا در 87 مدرسه به حدود 31 هزار دانش آموز مقطع ابتدایی رسیده است، اولین اجرای خود را در چارچوب جشنواره در 24 آوریل 2014 ساعت 11.00 اجرا کرد. :25 در استیج بزرگ مرکز نمایشگاه بین المللی کوجایلی دومین اجرای خود را در 13.00 آوریل ساعت XNUMX:XNUMX اجرا می کند.
آنادولوجت با نمایشنامه خود که بر اساس زندگی بزرگان ترک تهیه شده است، قهرمان داستانی علاالدین، نام‌های مهم تاریخ علم ترکیه، هزارفن احمد چلبی و ناصرالدین هوجه را به روی صحنه می‌برد.
شبیه ساز پرواز سرگرم کننده…
آنادولوجت که با شبیه ساز که دقیقاً همان مدل هواپیمای بوئینگ 737 است، هیجان پرواز را برای کوچولوهای شرکت کننده در این رویداد فراهم می کند، نه تنها هیجان پرواز با هواپیما را به بچه ها می چشاند، بلکه چیزهای مختلفی را نیز معرفی می کند. شهرهای آناتولی از طریق شبیه ساز.
می توانید اطلاعات دقیقی در مورد پروازهای آنادولوجت و پروژه های مسئولیت اجتماعی پیدا کنید. http://www.anadolujet.com از طریق وب سایت رسمی و مرکز تماس به شماره 444 2 538 قابل دسترسی است.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*