گامی مهم برای نسل های آینده از آکچانسا

📩 24/11/2018 11:57

گامی مهم برای نسل های آینده از آکچانسا: مدیر کل AKÇANSA، شرکت پیشرو مصالح ساختمانی ترکیه، هاکان گوردال، با بیان اینکه با فکر امروز و فردا قدم برداشته اند، گفت: نرخ مصرف سوخت جایگزین خود را افزایش خواهیم داد. 5 درصد 2 سال پیش، به 2020 درصد تا سال 30. هدف ما رساندن آن به یک
AKÇANSA یکی از حامیان اجلاس کربن استانبول که از فردا در مرکز فرهنگی سلیمان دمیرل دانشگاه فنی استانبول آغاز می شود، با در نظر گرفتن نسل های آینده گام های دوستدار محیط زیست برمی دارد.
هاکان گوردال، مدیر کل AKÇANSA، شرکت پیشرو مصالح ساختمانی ترکیه، گفت: «افزایش آگاهی در مورد انتشار کربن و تصمیماتی که باید اتخاذ شود هم در ترکیه و هم در ترکیه اتخاذ خواهد شد. جهان به عنوان AKÇANSA، ما بسیار خوشحالیم که یکی از حامیان اجلاس کربن استانبول هستیم.
هاکان گوردال، مدیر کل AKÇANSA با تاکید بر اینکه آنها با فکر کردن به آینده و همچنین امروز گام برداشته اند، گفت: ما به عنوان شرکتی که نزدیک به نیم قرن است صنعت سیمان ترکیه را هدایت می کنیم، سرمایه گذاری های جدید خود را به این حوزه هدایت می کنیم. انرژی و محیط زیست پایدار در این راستا، ما با تمرکز بر کارایی و پایداری با منابع انرژی تجدیدپذیر و شیوه‌های مدیریت پسماند کار می‌کنیم که نتایج مثبتی برای همه ذینفعان و جهان به همراه خواهد داشت.»
گوردال با بیان اینکه آگاهی عمومی در مورد تغییرات آب و هوایی و اثرات آن افزایش یافته است، خاطرنشان کرد که از طریق مطالعات انجام شده برای مدیریت کربن، تجارت انتشار و توسعه فناوری های پاک، استراتژی های جدی برای جلوگیری از گازهای گلخانه ای ایجاد شده است و آنها به عنوان AKÇANSA، از بسیاری از پروژه ها حمایت می کند.
هاکان گوردال با تاکید بر اینکه آنها در 5 سال گذشته با استفاده از زباله در کارخانه های خود به صرفه جویی قابل توجهی در انتشار کربن دست یافته اند، گفت: هدف ما این است که نرخ مصرف سوخت جایگزین خود را که 5 سال پیش 2 درصد بود، افزایش دهیم. 2020 درصد تا سال 30."
هاکان گوردال با بیان اینکه ما استانداردهای بسیار بالایی را در فرآیندهایی مانند استفاده از سوخت‌ها و مواد خام جایگزین، حساسیت به حفاظت از محیط زیست، ایمنی شغلی و اخلاق کاری در تاسیسات تولیدی خود اعمال می‌کنیم، تاکید کرد که آنها به عنوان پیشگام این پرچم را حمل می‌کنند. بخش به ویژه در حوزه مدیریت پسماند.
-"60,000 تن CO2 صرفه جویی کرده ایم"
گوردال با بیان اینکه آنها اولین تاسیسات بازیابی گرمای زباله ترکیه را تاسیس کردند که در سال 2011 در چاناک قلعه به بهره برداری رسید، اظهار داشت که آنها 30 درصد انرژی مورد نیاز کارخانه های خود را در زمینه فناوری تولید سیمان با تاسیسات بازیابی حرارت زباله خود تامین می کنند و گفت: "با تاسيسات ما با ظرفيت 105 ميليون كيلووات ساعت تمام تامين برق داخلي استان چاناک قلعه برقرار است و ما نيازهاي شما را برآورده مي كنيم. وی گفت: 60,000 تن CO2 از نظر انتشار کربن صرفه جویی کرده ایم.
هاکان گوردال با بیان اینکه آنها سال گذشته تاسیسات تغذیه سوخت جایگزین را در کارخانه چاناک کاله تکمیل کردند، خاطرنشان کرد که این تاسیسات اولین و تنها تاسیسات در ترکیه است که از مارس 2013 می توان تایرها را خرد و سوزاند.
هاکان گوردال با بیان اینکه انجمن مسئولیت اجتماعی شرکت با "پروژه اکسیژن دوگانه تک کربنی CO2" شایسته دریافت جایزه در زمینه مدیریت پسماند و ارتباطات پایدار تلقی می شود، تاکید کرد که آنها در این بخش در زمینه محیط زیست و محیط زیست پیشرو بوده اند. حوزه‌های اجتماعی از روزی که تأسیس شدند و اعلام کردند که اولین گزارش پایداری این بخش را منتشر کردند.
گوردال با بیان اینکه امسال روز تنوع زیستی را به منظور کمک به افزایش و توسعه تنوع زیستی برگزار کردند، اظهار داشت: همچنین مسابقه پروژه تنوع زیستی را در بین دانشجویان دانشگاه با موضوع "افزایش تنوع زیستی، افزودن ارزش به حیات طبیعی" برگزار کردند.
هاکان گوردال با بیان اینکه به عنوان AKÇANSA با تمرکز راه حل محور کار می کنند، نه مشکل، اظهار داشت که هدف اولیه آنها جلوگیری از زوال تنوع زیستی و احیای سریع مناطقی است که ذخایر آنها در حال اتمام است.
-اجلاس کربن استانبول-
به ویژه ITU، اتاق صنعت استانبول، EUAS، TUBITAK MAM، اتحادیه شهرداری های مرمره، مرکز تحقیقات نفت METU، انجمن بهره وری انرژی، کمیته ملی ترکیه شورای جهانی انرژی، انجمن اقتصاد انرژی، انجمن تولیدکنندگان برق بدون مجوز، بنیاد انرژی و تغییرات آب و هوایی، تجارت انرژی انجمن مهندسان هسته ای، انجمن تولیدکنندگان سیمان ترکیه، انجمن بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک، انجمن صنعتگران شیمی ترکیه، انجمن صنعت نفت، انجمن بتن آماده، انجمن صنعتگران پلاستیک نیز با سطح بسیار بالایی در اجلاس کربن استانبول شرکت خواهند کرد. مشارکت انتظار می رود.
این اجلاس که شامل سهامدارانی مانند کمیسیون اروپا و کمیسیون تجارت سفارت استرالیا است، توسط وزارتخانه های انرژی و منابع طبیعی، اقتصاد، محیط زیست و شهرسازی، علوم، صنعت و فناوری، جنگلداری و امور آب حمایت می شود. و همچنین EMRA و CMB.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*