سی و سومین جشنواره فیلم استانبول می گوید موتور با رنو

📩 24/11/2018 12:02

 1. فستیوال فیلم استانبول رنو و موتور می گوید: رنو در سی و سومین جشنواره فیلم استانبول که توسط بنیاد فرهنگ و هنر استانبول برگزار می شود و تا 20 آوریل ادامه خواهد داشت، حمایت همیشگی خود را از جشنواره های فیلم مطرح جهان نشان می دهد.
  رنو در مراسم افتتاحیه سی و سومین جشنواره فیلم استانبول، جایی که سینمای ترکیه صدمین سالگرد خود را جشن می گیرد، نام های معروفی را که شایسته دریافت جوایز افتخار جشنواره می دانستند، با خودروهای خود به نام Go to the Movie به فرش قرمز برد. رنو در این جشنواره خودروهای «برو به سینما» خود را به نام‌های مشهور خارجی دعوت شده به کشورمان اختصاص می‌دهد.
  علاوه بر این، تماشاگران سینما که رنو را در فیس بوک دنبال می کنند، می توانند بلیت فیلم های مورد انتظار جشنواره را دریافت کنند.
  رنو مدل‌های Latitude را که یکی از پر زرق و برق‌ترین خودروهای خود با ظاهری باریک و قدرتمند است، به جشنواره فیلم استانبول که توسط بنیاد فرهنگ و هنر استانبول برگزار شد، اختصاص داد. خودروهایی که برای جشنواره تبدیل به خودروهای «برو به سینما» شده بودند، ستاره های شرکت کننده در جشن جشنواره را روی فرش قرمز بردند.
 2. در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم استانبول که روز جمعه 4 آوریل در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی Lütfi Kirdar برگزار شد، جوایز افتخاری جشنواره فیلم استانبول به نام هایی اهدا شد که سال ها برای سینمای ترکیه تلاش کرده اند. رنو خودروهای Latitude «برو به فیلم» را به فیلمنامه نویس Umur Bugay، بازیگر زن سودا فرداغ، تهیه کننده عبدالرحمن Keskiner و موسیقیدان Atilla Özdemiroğlu اختصاص داد که شایسته دریافت جایزه افتخار شناخته شدند. ییلدیز کنتر و مندرس سامانجیلار از دیگر پیشکسوتان سینما بودند که با خودروهای خود به نام «برو فیلم» به اکران اولیه آمدند.
  در طول کل جشنواره، بسیاری از ستاره های مشهور خارجی دعوت شده به کشورمان با راحتی رنو لتیتود به رویدادهای جشنواره منتقل می شوند.
  برای کسانی که می خواهند به صورت رایگان در جشنواره فیلم شرکت کنند: Facebook.com/RenaultTurkiye
  در این جشنواره که بیش از 200 اثر را با سینمادوستان گرد هم می آورد، سینمادوستان می توانند به عنوان مهمان رنو در برخی از فیلم ها حضور پیدا کنند. کاربرانی که نظرات خود را در مورد سوالاتی که قرار است در فیس بوک برگزار شود به اشتراک بگذارند، شانس برنده شدن بلیت فیلم های مختلف جشنواره را خواهند داشت.
  «مدل توئیزی ما هم در جشنواره جلوی دوربین است»
  ابراهیم آیبار، مدیر کل رنو MAİS، رابطه رنو و سینما را اینگونه خلاصه کرد: «تنها 4 سال پس از ثبت اختراع توسط برادران لومیر، اولین دوربین، خودروی رنو نیز در یک فیلم به نمایش درآمد. در قرن بعد، هم سینما و هم صنعت خودرو تغییرات بزرگ تکنولوژیکی را پشت سر گذاشتند. رابطه رنو و سینما هرگز قطع نشده است. خودروهای رنو در بسیاری از فیلم‌های خاطره‌انگیز، از جمله جیمز باند و زن را خدا آفرید، در صحنه حضور داشته‌اند. ما به عنوان رنو ناوگانی متشکل از 40 خودرو از همه مدل ها برای شرکت های تولیدی داریم. مدل توئیزی ما در فیلم تئوری صفر تری گیلیام که امسال به عنوان بخشی از جشنواره نمایش داده شد نیز جلوی دوربین رفته است.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*