3. پاهای پل در ماه اوت به پایان می رسد

📩 24/11/2018 12:02

پایه های پل سوم در ماه آگوست به پایان می رسد: سیستم قالب کشویی در پای پل سوم بسفر که تا ارتفاع 3 متری بالا می رود برچیده شده است و سیستم قالب صعودی اتخاذ شده است. قرار است پایه های پل که در مجموع به 200 متر می رسد در مرداد ماه تکمیل شود.
پس از ماراتن انتخاباتی فشرده، کار بر روی پل سوم بسفر و پروژه بزرگراه مرمره شمالی که رجب طیب اردوغان، نخست وزیر اردوغان بررسی کرد، با سرعت تمام ادامه دارد.
در حالی که دو سوم پایه های پل تکمیل شده بود، طی روزهای گذشته کار تب و تاب انجام شد. سیستم قالبی که ارتفاع را در پایه های پل فراهم می کند تغییر یافته است. سیستم قالب کشویی برچیده شد و سیستم قالب صعودی معرفی شد. برچیدن در 3 متر انجام شد. قرار است پایه های پل که در مجموع به 200 متر می رسد در مرداد ماه تکمیل شود. معلوم شد که نخست وزیر اردوغان از این کار بسیار خرسند بود و از مهندسان و کارگران شاغل در ساخت و ساز تشکر کرد.
100 تن مواد بارگیری شده است
صامت سیحان مدیر ساخت برج سوم پل اروپا با بیان اینکه گام مهم دیگری با تغییر سیستم قالب گیری برداشته شد، گفت: کل قالب به 6 قطعه تقسیم و پایین آمد. ما بیش از 200 تن مواد را از 100 متر دانلود کردیم. این پروسه 1 هفته طول کشید. اکنون به سمت قالب کوهنوردی رفته ایم. این کار نصب انکر باکس ها را تسهیل می کند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*