3. ترافیک پل در سال 2023 قفل می شود

📩 24/11/2018 12:02

 1. ترافیک پل در سال 2023 قفل می شود: مشخص شده است که پل سوم که برای کاهش ترافیک استانبول ساخته شده است، در سال 3 در ساعت اوج مصرف قفل خواهد شد.
  طبق طرح جامع حمل و نقل ایجاد شده توسط شهرداری کلانشهر استانبول، پل سوم که در حال ساخت است، در سال 3 تراکم ترافیک را تجربه خواهد کرد.
  بر اساس پیش‌بینی‌های به اشتراک گذاشته شده روی نقشه با عنوان «نسبت حجم/ظرفیت برای سناریوی بلندمدت آینده ۲۰۲۳» که در این طرح گنجانده شده است، پل‌های بسفر و فاتح سلطان محمد و پل سوم در ساعات اوج ترافیک صحنه ترافیک سنگین خواهند بود. .
  طبق طرح جامع حمل و نقل که توسط شهرداری کلانشهر استانبول (IMM) تهیه شده است، ترافیک در سال 2015 روی پل سوم مسدود خواهد شد که قرار است در سال 3 تکمیل شود.
  با توجه به پیش بینی های به اشتراک گذاشته شده در نقشه با عنوان «نسبت حجم/ظرفیت برای سناریوی بلندمدت آینده 2023» در این طرح، پل های بسفر و فاتح سلطان مهمت و پل سوم در ساعات اوج ترافیک صحنه ترافیک سنگین خواهند بود. (ساعتی که ترافیک شلوغ ترین است).
  کارشناس حمل و نقل گروه مهندسی عمران دانشگاه فنی استانبول (ITU) در ارزیابی برآورد در طرح، پروفسور. دکتر. هالوک گرچک معتقد بود که پل سوم نه برای حل مشکل حمل و نقل شهر، بلکه برای هدایت مسیر به سوی شهرهای جدید ساخته شده است.
  پروفسور دکتر. «ساخت جاده های جدید نمی تواند راه حلی برای ترافیک باشد. مردم باید به جای استفاده از وسایل نقلیه شخصی به استفاده از وسایل نقلیه عمومی تشویق شوند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*