قتل عام درخت در راهداری

📩 24/11/2018 11:53

کشتار درختان در جاده‌سازی: در محدوده کار تقسیم‌شده جاده‌ای در BOLU، شهروندان به ریشه‌کن کردن ده‌ها درخت در کناره‌ها واکنش نشان دادند.
عملیات توسعه برای جاده تقسیم شده در بخش Tepecik-Çepni از جاده بین Bolu و Mudurnu آغاز شده است. ده ها درخت کنار جاده در محله های سید و دوغانجی با ماشین آلات ساختمانی ریشه کن شدند. پس از اینکه شرکت پیمانکاری که به نمایندگی از بزرگراه ها اقدام به کندن درختان کرد، برخی از شهروندان با اره برقی درختان را قطع کردند و چوب را برداشتند و برخی نیز واکنش نشان دادند.
مقامات بزرگراه گفتند: «در منطقه از Tepecik Mahallesi تا Çepni یک جاده تقسیم شده انجام خواهد شد. به همین دلیل درختان حاشیه جاده در مزرعه متعلق به بزرگراه ها باید قطع می شد.»
تنزیله چتین در واکنش به قطع درختان میوه در مقابل خانه‌اش گفت: «آنها صبح آمدند و همه درخت‌ها را ریشه‌کن کردند. درختان توت، گیلاس و اقاقیا را قطع می کردند. متاسفم که درختان میوه را برای جاده قطع کردند. او گفت: «این درختان سال‌ها اینجا بودند و مردم از این میوه‌ها می‌خوردند.
نورتین چتین که درختان قطع شده را با اره برقی قطع کرد و به عنوان چوب به خانه اش برد، گفت: «صبح با اطلاع رئیس، ماشین آلات ساختمانی آمدند و درختان را از ریشه درآوردند. او گفت: «ما درختان جلوی خانه خود را قطع کردیم.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*