اولین برنده تست تایر تابستانی ContiSportContact 5

📩 24/11/2018 11:52

اولین تست لاستیک تابستانی برنده سال ContiSportContact 5 : Continental در اولین آزمایش تایر تابستانی سال که به طور مشترک توسط مجله اتومبیل آلمانی ACE Lenkrad، باشگاه اتومبیل اتریشی ARBÖ و سازمان بازرسی متخصص آلمانی GTÜ انجام شد، اول شد.
ContiSportContact 5 همچنین در تست های انجام شده توسط مجلات معروف خودرویی Auto Bild و Auto Zeitung مقام اول را کسب کرد.
خانواده Conti 5 که توسط Continental، بزرگترین تامین کننده تجهیزات و لاستیک اصلی بین المللی گرد هم آمده است، همچنان رتبه اول را در آزمایش های انجام شده توسط موسسات آزمایشی پیشرو در جهان کسب می کند. لاستیک تابستانی Continental ContiSportContact 5; در آزمایشی که به طور مشترک توسط مجله آلمانی ACE Lenkrad، باشگاه اتومبیل اتریش ARBÖ و سازمان بازرسی متخصص آلمانی GTÜ انجام شد، در دسته بندی بهترین عملکرد ترمز و عملکرد هندلینگ در جاده های خیس و خشک رتبه اول را کسب کرد.
این آزمایش که در آن شرایط محیطی به ویژه شرایط زمین تغییر کرد، روی VW Golf GTI و Seat Leon FR با مجموع ۱۲ برند مختلف تایر در سایز ۲۲۵/۴۵ R 225 انجام شد. در حالی که خانواده Conti 45 17 مدل را پشت سر گذاشتند. تایرهای "باروم براوریس 12" تولید شده توسط کانتیننتال، که با قیمت مقرون به صرفه خود متمایز هستند، نیز به عنوان "توصیه شده" طبقه بندی شدند و بهترین ارزش را در خواص زیست محیطی و تست های کارایی هزینه به دست آوردند.
Auto Zeitung: ContiSportContact 5 «نمونه‌ای است»
تیم داوری مجله، مسافت کوتاه ترمز، حاشیه ایمنی بالا، عملکرد شتاب برتر و مقاومت غلتشی کم مدل ContiSportContact 5 را که با ارزیابی «نمونه‌ای» خود از تست لاستیک تابستانی که توسط مجله مشهور خودرو جهان انجام شده است، تمجید کردند. Auto Zeitung ماه گذشته.
تیم نویسندگان مجله با آزمایش 12 مدل لاستیک بر روی مدل BMW 3.20i Efficient Dynamics Edition، در مجموع 1.400 کیلومتر را طی کردند. عملکرد ترمز روی سطوح خیس و خشک در حالی که وسیله نقلیه با سرعت 100 کیلومتر در ساعت حرکت می کرد آزمایش شد.
Auto Bild's Choice Continental
مجله اتومبیل آلمانی Auto Bild با آزمایش 225 مدل لاستیک در سایز 50/17 R 50 نیز در مورد ContiSportContact 5 اظهار داشت که "نمونه ای است". در تست تایر تابستانی Auto Bild، که در آن 15 مدل واجد شرایط برای مرحله بعدی در بخش عملکرد ترمز تست شدند، ContiSportContact 5 با عملکرد رانندگی سطح بالا در سطوح مرطوب و خشک، مسافت ترمز کوتاه و غلتش کم برجسته شد. مقاومت.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*