معاون تونچ از کارگران بزرگراه بازدید کرد

📩 24/11/2018 11:56

معاون تونچ از کارگران بزرگراه بازدید کرد: یلماز تونچ، معاون حزب عدالت و توسعه همراه با یاشار ارسلان، رئیس استان، از کارگران بزرگراه بازدید کرد. تونچ برای کارگران آرزوی موفقیت کرد sohbet انجام داد
دکتر کاندیدای شهرداری با سیفتین کلای و اعضای شورای شهر، بازرگانان از خانه ها، قهوه خانه ها و اماکن بازدید کردند. sohbetتونچ که می خواست مردم بارتین در 30 مارس به آینده بارتین رای دهند، در آخر به همراه یاشار ارسلان رئیس جمهور استان از کارگران و کارمندان دولتی شاغل در اداره راهداری دیدار کرد و آرزوهای خود را برای کار خوب بیان کرد.
معاون تونچ در بازدید از کارگران اظهار داشت که سرمایه گذاری های هنگفتی در زمینه حمل و نقل در بارتین انجام داده اند و کارکنان بزرگراه در این امر تلاش زیادی کرده اند. معاون تونچ با بیان اینکه 30 مارس برای بارتین بسیار مهم بود، گفت: "بارتین در CHP و MHP محکوم نشده بود، که آنها 13 سال را با سیاست الاکلنگ یالچینکایا و آکین از دست دادند و اکنون زمان خدمت در شهرداری است. معاون تونچ با آرزوی موفقیت برای تاجران گفت: «دکتر. ما با هم خواهیم دید که چگونه بارتین در مدت کوتاهی در نتیجه کار هماهنگی که با سیفتین کالای انجام خواهند داد تغییر کرد، زیبا شد و آثار بزرگی را به دست آورد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*