بله به مارماری نه به پل سوم

📩 24/11/2018 11:52

بله به مارمارای، نه به پل سوم: در یک تحقیق اشاره شد که رانندگانی که از پل های استانبول استفاده نمی کردند اظهار داشتند که پل سوم باید ساخته شود در حالی که کسانی که از آن استفاده می کردند مخالفت کردند.
در 34 محله از 180 منطقه استانبول، پروفسور. دکتر. نتایج جالبی از تحقیق "شرایط حمل و نقل زندگی و پل سوم" که توسط هالوک لونت و جامعه شناس گوون داغستان با 3 هزار و 19 نفر انجام شد به دست آمد. پروفسور لونت; ما از مردم خود درباره اولین برداشت هایشان در مورد حمل و نقل و پل سوم پرسیدیم. پس از یادآوری و طرح سوال، مشخص کردیم که تعداد حامیان پل 3 کاهش یافته و مارمارای مورد حمایت قرار گرفته است. نتیجه جالب تحقیق این است که کسانی که هر روز بین دو طرف تردد می کنند، کسانی هستند که بیشتر خواهان توقف ساخت پل سوم هستند، اما آنهایی که بیشتر از همه مایل به ادامه پل هستند، کسانی هستند که هرگز بین دو طرف سفر نکرده اند. دو طرف. در اینجا نتایج خیره کننده است:
– 9,72 درصد از مردم استانبول گفتند که هر روز در روزهای هفته بین دو طرف رفت و آمد می کنند. از سوی دیگر، 44,27 درصد از مردم تقریباً هرگز از این طرف به طرف دیگر عبور نمی کنند.
- در حمل و نقل، اتوبوس (İETT، ÖHO) با 58,10 درصد اول است. در حالی که وسایل نقلیه شخصی با 26,43 درصد، متروبوس با 25,21 درصد در جایگاه سوم قرار دارد.
- توسعه مترو با 46,7 درصد از نظر اقداماتی که برای حل مشکل حمل و نقل و ترافیک باید انجام شود، حرف اول را می زند. گزینه های دیگر کاهش استفاده از خودرو، افزایش تعداد وسایل حمل و نقل عمومی، بهبود خط متروبوس است و ساخت پل سوم به عنوان راه حل هفتم دیده می شود.
– پرکاربردترین وسیله برای سفر بین دو طرف متروبوس با 43.76 درصد است. کسانی که می گویند کشتی 38,03 درصد، خصوصی 27,33 درصد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*