توسط مجله Goodyear Fortune به عنوان تحسین برانگیزترین شرکت جهان معرفی شد

📩 24/11/2018 11:50

انتخاب به عنوان تحسین برانگیزترین شرکت جهان توسط مجله گودیر فورچون: فورچون، یکی از مجلات برجسته اقتصادی جهان، نتایج تحقیقات "تحسین برانگیزترین شرکت ها" را در سال 2013 اعلام کرد که هر ساله در بین شرکت های جهانی سازماندهی می کند.
بر اساس تحقیقات انجام شده توسط مجله فورچون، گودیر به عنوان تحسین برانگیزترین شرکت در رده "تولید کننده قطعات وسایل نقلیه موتوری" انتخاب شد. Goodyear، از نه معیار ارزیابی مختلف؛ این شرکت در پنج معیار از جمله مدیریت افراد، استفاده از دارایی، مسئولیت اجتماعی، سرمایه گذاری بلندمدت، تولید و کیفیت خدمات، رتبه اول را در سراسر جهان کسب کرد.
ریچارد جی کرامر، رئیس و مدیر اجرایی گودیر گفت: «دستیابی به این دستاورد و کسب چنین ارزیابی مهمی برای 69.000 کارمند گودیر در سراسر جهان بسیار مهم است. همچنین موفقیت ما را در نقشه راه استراتژیک ما برجسته می کند و سفر ما به سمت ایجاد ارزش پایدار را تسریع می بخشد.
فهرستی از تحسین برانگیزترین شرکت ها که توسط Fortune در سال 1983 تهیه شد، به عنوان "کارت امتیازی نهایی در شهرت شرکت" شناخته می شود. به منظور تعیین میزان آگاهی شرکت، فهرست بر اساس نوآوری، مدیریت افراد، استفاده از دارایی، مسئولیت اجتماعی، کیفیت مدیریت، ثبات مالی، سرمایه گذاری بلندمدت، کیفیت محصول-خدمات و معیارهای رقابت پذیری جهانی است. به طور دقیق متشکل از حدود 4.000 مدیر ارشد، هیئت مدیره و تحلیلگر مالی بر اساس ارزیابی های حرفه ای وی.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*