حمل بار فورد توسط مشارکت ترکیه و روسیه انجام می شود (گالری عکس)

📩 24/11/2018 11:56

حمل و نقل باری فورد با مشارکت ترکیه و روسیه انجام می شود: Gefco ترکیه که در مناقصه حمل و نقل که توسط فورد روسیه به همراه Gefco روسیه افتتاح شده بود شرکت کرد و حمل و نقل چند وجهی را پیشنهاد داد، برنده شد. در چارچوب پروژه، کامیون‌های باربری فورد تولید شده در کارخانه اسکی‌شهیر اینونو توسط شرکت GEFCO ترکیه از کارخانه دریافت و به بندر سامسون منتقل می‌شوند. در اینجا، پس از خدمات بندری موقت، کامیون ها با حمل بار هفتگی به بندر نووروسیسک روسیه حمل می شوند. در پایانه ای که توسط GEFCO در بندر نووروسیسک اداره می شود، وسایل نقلیه توسط GEFCO روسیه دریافت و به نقاط تحویل نهایی در روسیه منتقل می شوند.
Fulvio Villa مدیر کل GEFCO ترکیه در رابطه با این موضوع اظهار داشت که بازار روسیه برای آنها مهم است و می خواهند سهم خود را در این بازار بیش از پیش افزایش دهند. ویلا با اشاره به اینکه انتظار دارد همکاری آنها با فورد کارگو ادامه داشته باشد، گفت: پروژه هایی با ارکان زیادی مانند این مشارکت انگیزه بیشتری برای آنها ایجاد می کند.
از سال 2002، GEFCO ترکیه تخصص خود را برای ارائه خدمات جامع مانند حمل و نقل بین المللی و داخلی، راه حل های لجستیک ویژه و انبارهای مربوط به لجستیک و توزیع وسایل نقلیه تمام شده نشان داده است. مراکز لجستیک خودرو در ازمیت و بورسا خدماتی مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه می دهند و فرصت هایی مانند بازرسی قبل از تحویل، امنیت 24 ساعته، سیستم های پیشرفته فناوری اطلاعات و تیمی واجد شرایط و با تجربه را برای رفع تمامی نیازهای شرکت ارائه می دهند. مشتریان خودرو

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*