طراح برنده جایزه فراری با مطبوعات ترکیه ملاقات خواهد کرد

📩 24/11/2018 11:54

طراح برنده جایزه فراری با مطبوعات ترکیه ملاقات می کند: رهبران زیر صنعت مبلمان که از نظر تولید در صدر جهان هستیم، برای ششمین بار در IFC برای ایجاد ارتباطات تجاری بین المللی و پیگیری آنها ملاقات می کنند. آخرین تحولات در این بخش نمایشگاه ZOW که مشتاقانه در انتظار تولیدکنندگان زیر صنعت مبلمان است و در آن 6 نماینده شرکت از 25 کشور، رهبران صنعت و تصمیم گیرندگان با یکدیگر ملاقات خواهند کرد، همچنین تعیین کننده روند مبلمان در سال 250 است.
این نمایشگاه متخصصان صنعت را با برنامه سمینار ZOW Essentials در 21 تا 22 مارس گرد هم می آورد. سخنران موضوعی برنامه، معمار و طراح ایتالیایی، ماسیمو یوسا گینی، برنده جایزه بین المللی طراحی نقطه قرمز خواهد بود. ماسیمو آیوسا جینی که در 30 سال فعالیت حرفه‌ای خود پروژه‌های مهم بسیاری را امضا کرده و «فروشگاه فراری» و «نمایشگاه فراری» را به‌ویژه در ایتالیا طراحی کرده است، در برنامه سمیناری که سخنران اصلی آن است، در مورد چگونگی تأثیر فرهنگ بر طراحی صحبت خواهد کرد. . مایلم قبل از برنامه سمینار در 21 مارس بین ساعت 14.30:15.45 تا XNUMX:XNUMX شما را با ماسیمو یوسا جینی ملاقات کنم تا به سوالات شما در مورد طراحی و معماری پاسخ دهم.
انتظار می رود حدود 85 بازدید کننده از 20.000 کشور مختلف حضور داشته باشند. پانل های ام دی اف مقاوم در برابر حرارت تا 150 درجه سانتیگراد، درب و طاقچه با روکش چوب طبیعی، بدون سرطان زا، 75 درصد پیشخوان آشپزخانه قابل بازیافت و محصولات مبلمان چوبی تولید شده با نقوش عثمانی و نقوش مدرن به مدت 4 روز به نمایش گذاشته می شود. ما دوست داریم آنجا باشیم.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*