OSB اسکی شهیر به مرکز لجستیک حسنبی متصل خواهد شد

📩 24/11/2018 11:56

OSB اسکی شهیر به مرکز لجستیک حسنبی متصل خواهد شد: پروتکلی بین ESO و TCDD امضا شد که شامل اتصال OSB اسکی شهیر به مرکز لجستیک حسنبی با یک راه آهن 7 کیلومتری است.
پروتکلی بین اتاق صنعت اسکی‌شهیر و راه‌آهن دولتی جمهوری ترکیه (TCDD) امضا شد که شامل اتصال منطقه صنعتی سازمان‌یافته اسکی‌شهیر (OSB) به مرکز لجستیک حسن‌بی با یک راه‌آهن ۷ کیلومتری است.
نبی آوجی وزیر آموزش ملی در سخنرانی خود در مراسم امضای قرارداد که در مرکز فرهنگی اودونپازاری برگزار شد، یادآور شد که آنها در مراسم افتتاحیه مرکز لجستیک حسنبی در 19 مارس به اسکی شهیر قول دادند.
آوجی اظهار داشت که بنا به درخواست مدیریت اتاق صنعت اسکی شهیر (ESO) و آقای ساواش اوزایدمیر، رئیس ESO، درخواستی برای اتصال مرکز لجستیک حسنبی و OSB با یک اتصال ریلی 7 کیلومتری وجود دارد.
با توجه به این موضوع، TCDD با دستور وزیر حمل و نقل، امور دریایی و ارتباطات، لطفی الوان، کارهای زیرساختی لازم را در این زمینه انجام داد. زیرساخت های قانونی این کار ساخته شد و پروتکلی تهیه شد. آن پروتکل امروز امضا شد. بنابراین، Eskişehir OSB و TCDD به طور مشترک این اتصال 7 کیلومتری را فراهم می کنند و مرکز لجستیک حسنبی ما را بسیار مؤثرتر و کاربردی تر می کنند.
اتصال در 7 ماه تکمیل خواهد شد
از سوی دیگر اوزایدمیر تاکید کرد که سال ها آرزوی اتصال منطقه صنعتی سازمان یافته به شبکه راه آهن را داشته اند.
اوزایدمیر با تاکید بر اینکه با پروتکل امضا شده امروز، ESO پل های ارتباطی و پل های ارتباطی را می سازد، گفت:
"مدت این 4 ماه است. پس از آن، با ریل گذاری، مجموعاً پس از 7 ماه فرصت خواهیم داشت قطارهای باری را به منطقه صنعتی سازمان یافته خود آورده، بارگیری و ارسال کنیم. اگر به اندازه، ابعاد و کیفیت مرکز لجستیک حسنبی که امروزه ساخته شده است نگاه کنید، حتی بالاتر از استانداردهای اروپایی است. مرکز تدارکات با اتصال به OSB برای مخاطبان بسیار گسترده تری جذاب خواهد بود.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*