6 تونل و 5 پل راهرو در اسنکوی ساخته خواهد شد

📩 24/11/2018 11:53

ساخت 6 تونل و 5 راهرو در اسنکوی: اتصال جاده ناتو به جاده ساحلی از بخش فرماندهی ژاندارمری ضربه جدی به گردشگری شهر خواهد زد. با این حال، اوزر کاپتان، شهردار اسنکوی، در نتیجه کار سخت خود در آنکارا، غیرممکن را انجام داد.
جاده ناتو با سرمایه گذاری 6 تونل و 5 راهرو که حتی بسیاری از شهرهای بزرگ توان خرید آن را ندارند، از قسمت کوهستانی پشت ژاندارمری می گذرد. این پروژه به معنای واقعی کلمه سرنوشت اسنکوی را تغییر داد.
اتصال جاده ناتو از منطقه فرماندهی ژاندارمری به جاده ساحلی ضربه ای به گردشگری شهر وارد می کرد. با دیدن این موضوع، شهردار اسنکوی تقریباً جاده های آنکارا را فرسایش داد تا از این امر جلوگیری کند. کپتان پس از دیدار با وزیران و مدیران کل، کاری را انجام داد که حتی بسیاری از شهرداران استان نتوانستند به آن دست یابند. اوزر کاپتان، شهردار اسنکوی، که مسیر جاده ناتو را به سمت بخش کوهستانی پشت فرماندهی ژاندارمری کشید، از وزارتخانه خواست 70 تونل و 6 راهرو با هزینه 5 میلیون لیره را بپذیرد. کاپیتان با انجام غیرممکن ها، سرنوشت شهر را به این شکل تغییر داد. ناخدا گفت: اگر آینده شهر مورد نظر به نفع مردم من باشد، می روم و در صورت لزوم درب وزرا می خوابم. مردم ما تاوان این کار را خواهند پرداخت. من نمی توانستم این را نادیده بگیرم. مردم من برای دفاع از حقوقشان به من رای دادند. برای اینکه شایسته اعتماد آنها باشم، جلسات متعددی با وزرا و مدیران کل در آنکارا داشتم. من چندین بار رد شدم گفتند خواب می بینم. اما بدون اینکه از این موضوع خسته شوم، خسارتی که به شهرمان وارد می کند را توضیح دادم. بالاخره قبول کردم که به قسمت کوهستانی جاده کشیده و از تونل ها عبور کنم. آرزوی موفقیت برای مردم ما."

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*