بسفر - عوارض پل FSM چقدر است

📩 24/11/2018 11:50

هزینه عوارض پل بسفر - FSM چقدر است: لطفی الوان وزیر حمل و نقل، امور دریایی و ارتباطات اظهار داشت که از ساعت 12.00:XNUMX امروز، سیستم گذر سریع (HGS) و سیستم عبور خودکار (OGS) به عنوان ترکیب شده است. یک فرآیند آزمایشی بر روی پل فاتح سلطان مهمت و دوره انتقال مشترک آغاز شده است. الوان اظهار داشت که با توجه به نتایج آزمایش در FSM، این سیستم همچنین در باجه های عوارضی Çamlica و Mahmutbey به ویژه در پل بسفر اجرا خواهد شد.
الوان در گفتگو با خبرنگار AA خاطرنشان کرد که ترکیب HGS و OGS در باجه های عوارضی و ایجاد یک عبور مشترک کمک قابل توجهی به جریان ترافیک می کند.
الوان در این زمینه با بیان اینکه از ساعت 12.00 امروز اجرای اولین آزمایش بر روی پل فاتح سلطان مهمت آغاز شده است، اظهار داشت: با توجه به نتایج آزمایش، این سیستم در پل بسفر، چاملیجا و محمودبی اجرا خواهد شد. باجه های عوارض
الوان با بیان اینکه این کارها تا پایان سال به اتمام می رسد، خاطرنشان کرد: این اپلیکیشن باعث کاهش ازدحام ناشی از تغییر مسیر به ویژه در مقابل باجه عوارضی شده و کمک شایانی به ایمنی تردد خواهد کرد.
با اجرای سیستم جدید، مشترکینی که یکی از سیستم های حمل و نقل OGS یا HGS را دارند، می توانند آزادانه از گیشه مورد نظر خود استفاده کنند. انتقال هایی که قبلاً جریمه می شدند اکنون از کارت های متعلق به مشترکین کسر می شوند و جریمه نمی شوند.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*