یک جاده گردشگری برای جذب گردشگران به دره گردشگری در آکشهیر باز می شود

📩 24/11/2018 11:50

جاده گردشگری برای جذب گردشگران به دره گردشگری در آکشهیر افتتاح شد: شهردار آکشهیر عبدالقادر اوغول، 300 درصد راه به سمت راست بزرگراه D-90 جریان آکشهیر تکمیل شده است.
عبدالقادر اوغول، شهردار منطقه آکشهیر قونیه اظهار داشت که 300 کیلومتر از بزرگراه D-4 به روستای تکه در دو طرف جریان آکشهیر و 4 کیلومتر از جاده ورودی و 300 درصد مسیر به سمت راست D برنامه ریزی شده است. -90 بزرگراه جریان آکشهیر گفت تکمیل شده است.
عبدالقادر اوغول شهردار آکشهیر در بیانیه خود گفت: «۹۰ درصد جاده جریان آکشهیر به سمت راست بزرگراه D-300 تکمیل شده است. فقط پشت خانه کشیش، پشت کلیسا و در باغ تالیپ یالچین قطع می شود. سمت راست این جاده گردشگری در سال 90 تکمیل می شود. جاده دسترسی جریان آکشهیر که از بزرگراه D-2014 به روستای تکه باز می شود، بین بزرگراه Aquapark D-300 و پل Çimenli- روستای تکه است. وی گفت: سلب مالکیت و 300 اقدام در این مناطق ادامه دارد.
رئیس جمهور اوغول گفت که وقتی این جاده گردشگری در دره گردشگری باز شود، دسترسی به بافت تاریخی آکشهیر آسان تر می شود و گفت: "حمل گردشگرانی که به آکشهیر می آیند به مکان های تاریخی راحت تر خواهد بود. به لطف این جاده گردشگری، آکشهیر می تواند توسط فایتون ها یا وسایل نقلیه روباز که گردشگران را جذب می کنند، بازدید کنند.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*