مراسم ادغام اولین تونل های مترو چکمکوی-اومرانیه-سانجاکتپه (گالری عکس)

📩 17/10/2018 00:52

شهردار شهرداری استانبول، کادیر توپباش، در مراسم ادغام اولین تونل‌های مترو چکمکوی-اومرانیه-سانجاک تپه، دومین مترو سمت آناتولی، گفت: «به عنوان شهرداری کلان‌شهر، در حال ساخت خطوط زیرزمینی با شبکه‌های آهنی هستیم. زمانی که شهرداری های دنیا خط مترو نمی سازند.»

اولین تونل های مترو چکمکوی - عمرانیه - سانجاک تپه - چکمکوی که دومین مترو سمت آناتولی است با مراسمی ترکیب شد. شهردار کلانشهر استانبول، کادیر توپباش، شهردار اوسکودار، مصطفی کارا، شهردار اومرانیه حسن جان، شهردار سانجک تپه، اسماعیل اردم، شهردار چکمکوی، احمد پویراز و مسئولان شرکت پیمانکار در برنامه ای که در ایستگاه عمرانیه که 26 تا 30 متر زیر زمین است، شرکت کردند. زمین

کادیر توپباش، شهردار کلانشهر استانبول، در مراسمی که آخرین حفاری تونل بین ایستگاه چارشی و ایستگاه عمرانیه انجام شد، گفت: «وقتی به سال 2016 برسیم، روزانه 7 میلیون مسافر را در سیستم‌های ریلی جابه‌جا خواهیم کرد. استانبول.”

شهردار توپباش با تاکید بر اینکه آنها سهمی 100 در هر 55 از بودجه شهرداری کلانشهر استانبول را به حمل و نقل اختصاص می دهند و این معادل 26 میلیارد است، گفت: "این مترو یکی از شبکه های حمل و نقل مهم سمت آناتولی خواهد بود. حمل و نقل با ترانسفر با متروبوس در آلتونی زاده، متروبوس در اسکودار و مارمارای در اوسکودار انجام می شود.

شهردار توپباش با تأکید بر اینکه شهرداری ها در دنیای امروز مترو نمی سازند، بلکه به عنوان شهرداری متروپولیتن، ساخت مترو در استانبول را بر عهده دارند، ادامه داد: «می دانید، اولین تونل در استانبول در سال 1873 برای ترکیه و تونل دوم در استانبول ساخته شد. جهان از آن زمان در تلاش هستیم تا یک محور مواصلاتی جدی را فعال کنیم که متاسفانه از آن غفلت کرده ایم. زمانی که ما روی کار آمدیم، سیستم ریلی را از 45 کیلومتر به 125 کیلومتر افزایش دادیم.
ما یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های مترو در تاریخ جمهوری هستیم. Kadıköyکارتال را با 3 میلیارد لیره ساختیم. اکنون تا Pendik-Tuzla گسترش خواهد یافت. و ته استانبول را با تورهای آهنی می بافیم. می دانیم که مهم ترین راه حل برای حمل و نقل در شهرهای مدرن مترو است. به همین دلیل، ما به عنوان IMM، 100 در 55 بودجه خود، از جمله حمل و نقل، (26 میلیارد لیر) و عمدتا مترو، ساخته و ادامه می دهیم.

شهردار توپباش با اطلاع از اینکه متروی Üsküdar – Çekmöy در پایان سال 2015 به بهره برداری می رسد، گفت: "قیمت مناقصه ساخت مترو ما 563 میلیون و 899 هزار یورو است. 38 ماه دیگر تکمیل خواهد شد. با فعال شدن سیستم، دسترسی به Üsküdar 24 دقیقه، Ümraniye 12، Eagle 56، Yenikapı 36، Taksim 44 دقیقه از Çekmöy امکان پذیر خواهد بود.

شهردار توپباش با تاکید بر اینکه با تکمیل ساخت و ساز مترو، در سال 2016 روزانه 7 میلیون نفر از مترو استفاده خواهند کرد، گفت: شهرهای جهان در حال رقابت هستند. ما شبانه روز تلاش می کنیم تا استانبول را به چشمگیرترین شهر تبدیل کنیم. برای همه ساکنان این شهر آرزوی خوشبختی داریم. بیایید در عشق، بردباری، صلح، آرامش و شادی با هم زندگی کنیم.

رئیس جمهور توپباش پس از سخنرانی خود دستوراتی را برای تکمیل تونل ارائه کرد. TBM ایستگاه های Çarşı و Ümraniye را با ضربه نهایی خود ترکیب کرد. کارگرانی که از TBM بیرون می آمدند پرچم ترکیه را روی تونل آویزان کردند. در محل تلاقی دو تونل ترکیبی، رئیس جمهور توپباش و همراهانش با کارگران تونل عکس یادگاری گرفتند.

کار فشرده در متروی دوم سمت آناتولی ادامه دارد که قرار است طی 38 ماه تکمیل شود. با مول (TBM)، دستگاه حفاری تونل با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا، سمت آناتولی Kadıköy تونل های متروی Üsküdar – Ümraniye – Sancaktepe – Çekmöy به طول 24,5 کیلومتر که دسترسی به سمت اروپایی را که دومین مترو بزرگ بعد از خط کارتال است، فراهم می کند و تونل 825 متری تکمیل شده است.

منبع: IMM

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*