پروژه تله کابین Uzungol به پایان رسید

📩 24/11/2018 12:06

پروژه تله کابین اوزونگول به پایان رسید: پروژه تله کابین در شهر اوزونگول در منطقه چایکارا ترابزون، یکی از مراکز مهم گردشگری ترکیه، به پایان رسید.

مسئولان این شرکت که پروژه تله کابینی که بین اوزونگول و فلات گارستر با هزینه ای بالغ بر 12 میلیون یورو ساخته می شود را اجرا می کند، به اوزونگول آمدند و بررسی کردند. در پایان بررسی ها عنوان شد که هیچ مشکلی در خصوص پروژه ایجاد نشده و امضای پروتکل به عنوان مرحله نهایی باقی مانده است.

معاون شهردار اوزونگول محمد کاراگوز با ارائه اطلاعاتی در مورد این پروژه گفت که در صورت تحقق پروژه تله کابین اوزونگول، تعداد گردشگران ترابزون افزایش خواهد یافت.

کاراگوز با بیان اینکه در پروژه ای که قرار است در اوزونگول ساخته شود، تله کابین از یک کابین تشکیل می شود، گفت: نمایندگان شرکت پیمانکار آمدند و پروژه تهیه شده برای انتقال مردم به مناطق اسکی در فلات گارستر را بررسی کردند. 2 هزار و 200 متر از مرکز شهر ما فاصله دارد."

کاراگوز با بیان اینکه طول این طناب 8 کیلومتر خواهد بود، گفت: ما این سیستم را بدون قطع یک درخت اجرا خواهیم کرد. همه چیز برای پروژه تله کابین آماده شده برای فعال کردن گردشگری زمستانی در اوزونگول، مکان مورد علاقه دریای سیاه، که در ماه های تابستان مملو از گردشگران است، تکمیل شده است. هیئت آمد و بازرسی کرد و مشکلی نبود. در نهایت پروتکل امضا می شود و سپس اولین کاوش برای پروژه انجام می شود.»

منبع: zeguma

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*