سیستم های حمل و نقل هوشمند برای شهرهای پایدار از زیمنس

📩 30/05/2013 11:24

سیستم های حمل و نقل هوشمند برای شهرهای پایدار از زیمنس: زیمنس که با تجربه مهندسی ترافیک متخصص خود سیستم های حمل و نقل هوشمند را در بیش از 900 شهر در سراسر جهان نصب کرده است، راه حل های نوآورانه خود را برای دنیای حمل و نقل در نمایشگاه Intertraffic استانبول 2013 معرفی کرد.

جمعیت جهان که در 50 سال گذشته دو برابر شده و از آستانه 7 میلیارد عبور کرده است، انتظار می رود در سال 2050 به 12 میلیارد نفر برسد. تا سال 2030 پیش بینی می شود که 60 درصد از کل جمعیت در شهرها زندگی کنند. جمعیت شهری که روز به روز بر سهم خود از کل جمعیت افزوده می شود، مشکلات ترافیکی و حمل و نقل شدیدتری را به همراه دارد که باید حل شود. زیمنس که سال هاست در حال توسعه راه حل هایی برای مشکلات ترافیکی تقریباً در هر منطقه از جهان است، راه حل های نوآورانه خود را در این زمینه در نمایشگاه بین المللی زیرساخت، مدیریت ترافیک، ایمنی جاده ها و سیستم های پارکینگ Intertraffic استانبول 29 که بین 31 تا 2013 می برگزار شد، معرفی کرد. 2013.

بیش از 900 پروژه در 1000 شهر!

زیمنس با اجرای بیش از 900 پروژه سیستم حمل و نقل هوشمند در 1000 شهر در سراسر جهان، از جمله کلان شهرهای بزرگ مانند برلین و لندن، این تجربه و راه حل ها را برای دنیای حمل و نقل همراه با بازدیدکنندگان و متخصصان صنعت در Intertraffic Istanbul 2013 به ارمغان آورد. فراتر از یک سیگنال‌گذاری ساده ترافیک، زیمنس یک سیستم مدرن ارائه می‌کند که سطوح تراکم بین تقاطع‌های متصل به هم را با کنترل دوربین اندازه‌گیری می‌کند، بنابراین تأثیر ازدحام در هر قسمت از شهر را بر مناطق دیگر به حداقل می‌رساند.

زیمنس با ارائه برنامه های کاربردی بخش محور خود از طریق بخش حمل و نقل و لجستیک تحت بخش زیرساخت ها و شهرها، راه حل های ویژه ای را برای جاده های شهری و بین شهری در این زمینه ارائه می دهد. زیمنس که با سیستم‌های مدیریت ترافیک کاملاً تطبیقی، سیستم‌های کنترل اتصال، بهینه‌سازی جریان ترافیک و مدیریت پارکینگ در شهر درگیر است، مدیریت بزرگراه را که شامل سیستم‌های اطلاعاتی نیز می‌شود، و سیستم‌های پرداخت الکترونیکی را ارائه می‌دهد که شامل برنامه‌هایی است که می‌توانند تعرفه‌های مختلف کرایه را فعال کنند. با توجه به تراکم ترافیک، خارج از شهر، آن را شامل می شود. سیستم‌های اتوماسیون تونل برای تونل‌های مورد استفاده در شهر و بین شهرها نیز در مجموعه غنی زیمنس برای دنیای حمل‌ونقل گنجانده شده است.

تخصص زیمنس ترکیه در سراسر جهان معتبر است

با کمک به زیرساخت های حمل و نقل ترکیه با بسیاری از پروژه های شهری و بین شهری، تجربه زیمنس در این زمینه در سراسر جهان قابل تقدیر است. Espiye - پروژه اتوماسیون تونل بزرگراه سارپ به سفارش دپارتمان حمل و نقل و لجستیک زیمنس ترکیه که یکی از مراکز صلاحیت جهانی زیمنس در راه حل های اتوماسیون تونل است، یکی از مدرن ترین پروژه های اتوماسیون تونل در جهان محسوب می شود. این تیم که تاکنون سیستم‌های اتوماسیون 10 تونل را در نزدیک به 45 پروژه در ترکیه نصب کرده است، پروژه‌های بسیاری را در کشورهای مختلف نیز امکان حیات بخشیده است. دپارتمان حمل و نقل و لجستیک زیمنس ترکیه سخت افزار و نرم افزار مربوط به تحویل و توزیع انرژی به تونل، روشنایی، تهویه، سیستم های رادیویی در تونل، دوربین های امنیتی، سیستم های اطفا حریق آب، سیستم های تشخیص و هشدار حریق را در محدوده تونل ارائه می دهد. اتوماسیون.

با راه حل های مدرن در حمل و نقل آشنا شوید

زیمنس که از تخصص خود در سیستم های مدیریت ترافیک در پل عبوری خلیج ازمیت استفاده می کند که در حال ساخت است و پس از تکمیل عنوان چهارمین پل معلق طولانی جهان را به خود اختصاص می دهد، با غرفه ای که به طور ویژه آماده شده بود در نمایشگاه Intertraffic Istanbul 2013 شرکت کرد. تمام راه حل های خود را معرفی کرد.

برای اطلاعات دقیق می توانید به آدرس های زیر مراجعه کنید.

http://www.siemens.com.tr/intertraffic
http://www.facebook.com/SiemensTurkiye
twitter.com/SiemensTurkiye

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*