مناقصه مرکز گردشگری ورزشهای زمستانی کوهستان یلدیز Teleski و Chairlift برگزار شد

📩 24/11/2018 12:04

مناقصه مرکز گردشگری ورزشهای زمستانی کوهستان یلدیز Teleski و Chairlift برگزار شد.

به منظور کمک به گردشگری زمستانی سیواس و تبدیل این منطقه به یک مرکز جذاب، در مطالعات انجام شده در مرکز گردشگری ورزش های زمستانی کوهستان Yıldız فاصله قابل توجهی به دست آمده است. با نزدیک شدن به پایان مراحل خلع ید پروژه که به تصویب طرح محیط زیست و طرح کلان و اجرائی منطقه بندی رسیده بود، مناقصه تاسیسات مکانیکی آغاز شد. این مناقصه که توسط اتحادیه خدمات دهی بخش مرکزی انجام شده بود، به ریاست رئیس اتحادیه و دبیرکل اداره ویژه ولایتی صالح آیهان برگزار شد. Leitner AG/SpA-Leitner Ropeways Halatlı Taşımacılık Ltd. با 18.800.000 لیر لیر به مناقصه اعطا شد که شرکت های زیادی در آن شرکت کردند. Sti. سرمایه گذاری مشترک کمترین پیشنهاد را ارائه کرد.

در کار ساخت و ساز برنامه ریزی شده برای تکمیل در 250 روز؛ 1000 دستگاه تله کابین با ظرفیت 1200 و 2 نفر در ساعت، 1 دستگاه سلف سرویس تلسکی تی با چوب لباسی برای 2 نفر، 1 وسیله نقلیه آماده سازی باند برفی برای استفاده در سطوح لغزنده و 3 اتومبیل برفی وجود خواهد داشت.

در صورتی که در پروژه که کارها در تاسیسات روزانه انجام می شود، هیچ گونه اتفاق نامطلوبی رخ ندهد، قرقره های تاسیسات مکانیکی در ماه های اول سال 2014 شروع به چرخش خواهند کرد.

فرماندار زبییر کملک با بیان اینکه قصد دارند مرکز اسکی کوهستانی و گردشگری زمستانی یلدیز را در اسرع وقت به سیواس بیاورند، گفت: «ما قبل از فرآیند مناقصه راه طولانی را با مراحل سلب مالکیت پیموده‌ایم. کارهایی که در اینجا انجام می شود با دقت زیادی در تمام جزئیات برنامه ریزی و اجرا خواهد شد. مطالعات متعددی برای رساندن منطقه به سطح مطلوب از نظر حمل و نقل در حال انجام است. ما روی این پروژه تاکید زیادی داریم. برای اینکه نگویم آرزو می کنیم، در نتیجه سفرهای فنی خود با تیم و دانشگاه خود مشورت می کنیم. سیواس آخرین استانی است که این تجارت را راه اندازی کرده است، اما ما بر آن شدیم تا اصولی ترین، مناسب ترین و بی عیب ترین امکانات را ارائه دهیم. شهر ما دارای یک مرکز گردشگری زمستانی خواهد بود که می تواند میزبان مسابقات بین المللی اسکی باشد.

فرماندار کملک با ارائه اطلاعاتی در مورد مناقصه گفت: پروژه تاسیسات مکانیکی و مناقصه کاربردی با هم برگزار شد. در این مناقصه شرکت های بین المللی که در زمینه های خود متخصص هستند شرکت کردند. کمیسیون مناقصه به همراه تیم فنی خود روند را ارزیابی و ظرف یک هفته تصمیم خود را اتخاذ خواهد کرد. سپس آن را به مرحله قرارداد می رسانیم. برای سیواس موفق باشید. مایلم از همه کارکنان و شرکت های ما که در مناقصه شرکت کردند به دلیل تلاش هایشان برای زنده کردن مرکز گردشگری ورزش های زمستانی کوهستان یلدیز تشکر کنم.

منبع: پهپاد

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*